soul

  soul

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tell you who", wystąpił Jnr Robinson, wokalista z Wielkiej Brytanii. Posłuchajcie tych kojących dźwięków.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół Kroki. Zagrali piosenkę "PS Freedom". Podoba się Wam?

  Zespół Sound'n'Grace został okrzyknięty przez jurorów Mam Talent najlepszym chórem w Polsce. Grupa porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór „Możesz wszystko”, który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Muzyka Trabandy to połączenie popu z elementami funku, soulu, jazzu, disco i rocka. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował próbkę swojej twórczości w utworze pt. "Imaginacja".

  Jej debiutancki album pokrył się potrójną platyną nie tylko w USA, ale także Wielkiej Brytanii. Była czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy. A pseudonim sceniczny zawdzięcza skrzynce na listy. Z Macy Gray, która przyleciała do Polski, spotkała się dziennikarka Gabi Drzewiecka. Czy pobyt w więzieniu miał wpływ na Macy Gray? Co uratowało ją od uzależniania od narkotyków? Dlaczego zdaniem Macy Gray miłość do mężczyzny jest przereklamowana?

  Paweł Kowalczyk przez znawców muzycznych uznany za „czarny" głos polskiej sceny muzycznej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Freedom”. Zespół wystąpił z perkusistą zespołu Jamiroquai - Derrickiem McKenziem. Podoba Wam się?

  Indila, to francuska piosenkarka o indyjskich korzeniach. Popularność przyniósł jej singiel "Derniere Danse". Teledysk do piosenki ma ponad 70 milionów odsłon na jednym z najpopularniejszych portali internetowych. Na naszej scenie wykonała utwór "Dernière Danse".

  Soul, funk, jazz i house - to wybuchowa mieszanka pozytywnej energii, czyli zespół Sick Live, który wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Never Loved Like That". Posłuchajcie ich!

  W jej żyłach płynie marokańsko – gambijsko – malijska krew. W swej twórczości łączy R&B, reggae, rock, soul i muzykę elektroniczną. Na scenie Dzień Dobry TVN Nabiha wykonała utwór „Mind The Gap”.

  Niezwykłe wydarzenie muzyczne - Macy Gray na żywo na scenie Dzień Dobry TVN! Charakterystyczny chrapliwy głos Macy, z którego w dzieciństwie wszyscy się nabijali, trudno pomylić z głosem jakiejkolwiek innej wokalistki. Jej dzisiejszy występ w Polsce jest częścią trasy promującej najnowszy album artystki "Covered". Jak Wam się podoba piosenka, którą zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN? Co ją inspiruje?

  Tuz przed swoim koncertem w stolicy, amerykański muzyk soulowy Aloe Blacc, twórca hitowego utworu „I need a dollar”, wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN.