Tulia

    Tulia

    Zespół Tulia zyskał popularność w 2017 roku za sprawą folkowego coveru jednego z największych przebojów grupy Depeche Mode "Enjoy the Silence". W maju ukazała się ich płyta "Półmrok", na której pojawiły się wyłącznie autorskie piosenki. W Studio Dzień Dobry TVN wokalistki opowiedziały o swoich muzycznych inspiracjach, a na koniec programu zaśpiewały swój najnowszy singiel "Narkotyk".

    Zespół Tulia otwiera nowy rozdział w swojej karierze. W pełni autorski album "Półmrok" to połączenie charakterystycznego dla muzyki ludowej białego śpiewu i nowoczesnej produkcji muzycznej. Na Scenie Dzień Dobry TVN dziewczyny wykonały piosenkę pochodzącą z najnowszego krążka.

    Tulia śpiewa tradycyjny folklor, ale w nowoczesnym wydaniu. Na scenie Dzień Dobry TVN dziewczyny zaśpiewały piosenkę "Wstajemy już". Jak Wam się podoba?

    Zespół Tulia tworzą wokalistki: Patrycja Nowicka, Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz i Tulia Biczak. Dziewczyny podbiły serca internautów publikując w sieci cover utworu „Enjoy the Silence” grupy Depeche Mode. Zachwyciły też sam zespół Depeche Mode. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały premierowo swój autorski utwór: „Jeszcze cię nie ma”.