Rachel McAdams zachwycona polskim zespołem Tulia. "Rzuciły mnie na kolana"

Rachel McAdams

Kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna, Rachel McAdams w jednym z ostatnich wywiadów pochwaliła eurowizyjny występ grupy Tulia. Jak dziewczyny z zespołu zareagowały na słowa hollywoodzkiej gwiazdy?

Rachel McAdams zachwycona piosenką Tulii

W ostatnim Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 Polskę reprezentował zespół Tulia. Dziewczyny zaprezentowały wówczas utwór zatytułowany "Fire of love". Choć grupa nie zdołała zakwalifikować się do finału, to jej piosenka spodobało się wielu fanom muzyki. Jedną z nich okazała się kanadyjska aktorka Rachel McAdams.

Kocham piosenkę z Polski "Fire of love" grupy Tulia! Po prostu rzuciły mnie na kolana! Nie mogłam się nasłuchać!

- zachwycała się gwiazda Hollywood.
Jej wypowiedź dotarła do członkiń zespołu, które postanowiły pochwalić się nią w mediach społecznościowych.

Jest nam niezmiernie miło i życzymy, by i Wasz wieczór był tak miły jak nasz dzisiaj!

- napisały na Facebooku.
Przy tej okazji dziewczyny wyraziły wdzięczność twórcom wspomnianego utworu:

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie 'Fire of love'! Sonia Krasny, Nadia Dalin, Marcin Kindla, Jud Friedman, Allan Rich, Michał Kuczera, Naszym Kochanym Muzykom!

Tak wyglądał występ Tulii w czasie Eurowizji 2019.

Tulia - zespół, który reprezentował Polskę na Eurowizji

Tulia to polski zespół, w skład w którego wchodzą obecnie trzy wokalistki: Tulia Biczak, Dominika Siepka i Patrycja Nowicka. Dziewczyny wykonują muzykę folkową. Na koncertach i w teledyskach występują w pięknych, kolorowych strojach opoczyńskich. Swój zespół założyły w 2017 roku w Szczecinie.
Popularność przyniósł im cover Depeche Mode "Enjoy the Silence". Co ciekawe, brytyjski zespół udostępnił piosenkę na swoim Facebooku. W lutym 2018 roku Tulia wydała do utworu oficjalny teledysk.
Pierwsza płyta zespołu zatytułowana "Tulia" została wydana wydana 25 maja 2018 roku. Znajdziemy na niej autorskie utwory Tulii oraz znane covery innych artystów, między innymi: ONA -"Kiedy powiem sobie dość", Wilki - "Eli lama sabachtani", Dawid Podsiadło - "Nieznajomy" i wiele innych. Reedycja albumu ukazała się 16 listopada 2018 roku. Na krążku znalazło się pięć premierowych piosenek, w tym wspomniany już utwór "Fire of love".
Posłuchajcie jednego z występów Tulii w Dzień Dobry TVN.
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości