Gwiazdy

Trener Igi Świątek dotrzymał umowy i poddał się depilacji. Tenisistka: "Nie jestem w stanie opisać tego zjawiska"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Piotr Sierzputowski dotrzymał obietnicy składanej podczas jednego z zakładów ze swoją podopieczną. W wyniku przegranej trener Igi Świątek poddał się depilacji pleców i klatki piersiowej. Relację z wydarzenia udostępnił w mediach społecznościowych.

Iga Świątek i Piotr Sierzputowski

Iga Świątek to młoda tenisistka, która rozwija swoje skrzydła pod okiem trenera Piotra Sierzputowskiego. Niedawno o zawodniczce zrobiło się głośno za sprawą wygranego wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Dziewczyna została pierwsza Polką, której udało się osiągnąć tak wielki sukces. Za jej niesamowitym wynikiem stoi nie tylko ciężka praca i talent, ale także motywacja, której wciąż dostarcza trener. Jak się okazuje, Piotr i Iga podczas treningów często zakładają się o różne rzeczy, dzięki czemu tenisistka ma dodatkową pobudkę do ćwiczeń.

Kilka dni temu 19-latka sprawiła swojemu trenerowi motocykl wart ponad 20 tysięcy. Prezent był efektem styczniowego zakładu, który Iga i Piotr zawarli przy okazji Australian Open. Założyli się wówczas, że jeśli tenisistka dojdzie do czwartej rundy tego turnieju, kupi trenerowi wspomniany pojazd. Kolejny z zakładów również dotyczył wygranej Igi. Trener w lipcu obiecał podopiecznej, że jeżeli wygra najbliższy turniej, wydepiluje sobie plecy i klatkę piersiową. Piotr o obietnicy oficjalnie poinformował wszystkich obserwatorów swojego Instagrama.

Oficjalnie mówię, że jest zakład. Jeżeli Iga wygra jakiś turniej w najbliższym czasie jeden z pięciu, który gramy – którykolwiek, to idę wydepilować klatę i plecy

- poinformował na Instagramie.

Zwycięstwo Igi w turnieju Roland Garros oznaczało jedno – przegraną Piotra. Trener przyznał, że wywiąże się ze swojej obietnicy, gdy będzie na to gotowy.

Piotr Sierzputowski depiluje ciało

W listopadzie Piotr Sierzputowski postanowił wywiązać się ze swojej obietnicy. Na Instagramie opublikował relacje z wizyty w salonie, gdzie krok po kroku dokumentował prace specjalistek. Świadkiem depilacji woskiem była także Iga Świątek.

Nie jestem w stanie opisać tego zjawiska

- skomentowała tenisistka.

Zobacz wideo: Jak mężczyźni znoszą depilację woskiem? Zabiegowi poddali się dziennikarze Dzień Dobry TVN. Zobacz efekty!

Zobacz także:

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" o walce z rakiem: "To jest ryzyko każdej kobiety"

Aleksandra Shelton w barwach USA. "Wygrałam przed sądem Arbitrażowym w Szwajcarii, dostałam wolność"

Harry Styles pierwszym mężczyzną w historii na okładce "Vogue'a". Ta sesja wstrząsnęła światem mody

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości