Gwiazdy

Tomasz Sekielski pozbył się brody. "Jaki młodziak!"

Gwiazdy

Piotr Bławicki/East News

Tomasz Sekielski w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz, który przez lata zmagał się z otyłością, schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jednak radykalna utrata wagi nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie. Teraz postanowił także pozbyć się brody i nieco zmienić fryzurę. Efektami wizyty w salonie barbera pochwalił się na Instagramie.

Tomasz Sekielski przeszedł metamorfozę

Tomasz Sekielski wiele lat walczył z otyłością, która w pewnym momencie zaczęła zagrażać jego życiu. Był moment, że waga pokazywała aż 185 kilogramów. Dziennikarz z lekarzem zdecydował się w końcu na operację bariatryczną. Latem 2019 roku usunięto mu fragment żołądka. Dzięki temu zabiegowi i zmianie trybu życia stopniowo chudł i w lipcu 2020 roku pochwalił się imponującym wynikiem: ubyło mu 70 kilogramów. Na dowód opublikował zdjęcie, na którym pozował w swoich starych spodniach, obecnie zdecydowanie dla niego za dużych.

- Żona kazała zrobić porządek w szafie ??? #porządki #dobrazmiana #wyzwaniasekielskiego #12wyzwansekielskiego #jestmoc - pisał na Instagramie.

Tomasz Sekielski bez brody

Radykalna utrata kilogramów nie jest jedyną zmianą w wyglądzie dziennikarza. Przed świętami Tomasz Sekielski odwiedził salon barbera. Tam oddał się w ręce fachowca, który zgolił mu brodę, a także nieco skrócił włosy.

Zadowolony ze swojego nowego wizerunku dziennikarz zamieścił w sieci fotografię ze stylowego i klimatycznego zakładu fryzjerskiego.

- Świąteczne strzyżenie i golenie zaliczone. Postanowiłem pozbyć się brody św. Mikołaja (zostały tylko „ostry cień mgły” ??) - czytamy pod zdjęciem

Zmiana wyglądu Tomasza Sekielskiego zdecydowanie przypadła do gustu jego obserwatorom. Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów.

- Wow, ale pozyyywna zmiana ?Super i młodziej???Jaki młodziak! ?Ale pan super wygląda???Ja myślałam, że to Pana brat!! - czytamy w komentarzach.

O procesie utracie wagi Tomasz Sekielski opowiadał w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

"Zabawa w chowanego" - telewizyjna premiera w TVN. Tomasz Sekielski: „Film wstrząsnął, poruszył i oburzył"

„Zabawa w chowanego”. Premiera filmu braci Sekielskich. „Wstrząsające jest to, że do molestowania dochodziło w rodzinnym domu”

Grand Press 2019. Tomasz Sekielski Dziennikarzem Roku

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości