barber

    barber

    Czasy, w których mężczyźni o włosy dbali jedynie za pomocą wody i grzebienia, szczęśliwie odeszły do przeszłości. Troska o piękną fryzurę to dopiero początek. Wraz z włosami na głowie trzeba zadbać o zarost na twarzy. Co jest najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdził to nasz reporter Marcin Sawicki.

    Tomasz Sekielski w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz, który przez lata zmagał się z otyłością, schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jednak radykalna utrata wagi nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie. Teraz postanowił także pozbyć się brody i nieco zmienić fryzurę. Efektami wizyty w salonie barbera pochwalił się na Instagramie.

    Kiedy wyjechał do Londynu, zupełnie nie potrafił mówić po angielsku. Dziś ma dwa salony, w których strzygą się ci, "którzy negocjują Brexit" oraz m.in. Donald Sutherland i Clint Eastwood. Za co Dariusz Krawczyk, barber i nauczyciel fryzjerstwa z 30 letnim stażem, otrzymał w 2017 roku prestiżową, branżową nagrodę? Zobaczcie czego dowiedziała się Anna Senkara.

    Broda - symbol męskości i wabik na płeć piękną. Jak o nią dbać? Czy warto zapuszczać brodę? I jak to jest być brodaczem? O tym w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak - autor książki, będącej kompendium wiedzy o brodzie, dumny posiadacz brody Łukasz Lazer, konsultant biznesowy i posiadacz pięknej brody Miłosz Brzeziński oraz golibroda Adrian Madejski.