Tomasz Sekielski

  Od lipca redaktorem naczelnym "Newsweek Polska" będzie Tomasz Sekielski. Dziennikarz zajmie miejsce Tomasza Lisa, który w zeszłym tygodniu poinformował o zakończeniu współpracy z tygodnikiem.

  "Ja to wiedziałem, otwierając lodówkę".

  Tomasz Sekielski to dziennikarz, który zajmuje się trudnymi tematami. W jednym z wywiadów zdradził, jakie konsekwencje niesie ze sobą taka praca. Jak się okazuje, ze względu na ciągły stres ucierpiało nie tylko zdrowie reportera, ale także jego żony.

  Martyna Wojciechowska od lat z powodzeniem łączy podróżowanie po całym świecie z wychowywaniem córki. Okazuje się jednak, że macierzyństwo było dla niej niespodzianką. W rozmowie z Tomaszem Sekielskim dziennikarka wyznała, że lekarze utrzymywali, iż nie będzie miała dzieci.

  Czesław Mozil gościł na kanale na YouTube u Tomasza Sekielskiego. W szczerej rozmowie muzyk opowiedział m.in. o swoim życiu, dojrzewaniu, hazardzie i polityce. Na koniec zaliczył jednak niefortunną wpadkę stwierdzając, że Andrzej Wajda obchodził ostatnio 95. urodziny. Muzyk szybko uświadomił sobie, co właśnie powiedział, a Tomasz Sekielski nie krył zaskoczenia.

  Duchowny, którego historię pokazali bracia Sekielscy w głośnym filmie "Zabawa w chowanego" trafi do więzienia. Arkadiusz H. za wykorzystywanie seksualne 15-letniego chłopca został skazany na trzy lata pozbawienia wolności.

  Rebel Wilson zaskoczyła ostatnio fanów informacją o tym, że rozstała się ze swoim chłopakiem, 29-letnim milionerem Jacobem Buschem. Jednak nie tylko rozstanie gwiazdy zwróciło uwagę mediów. Australijska aktorka od kilku miesięcy chwali się na Instagramie efektami swojej diety i regularnych ćwiczeń, dzięki którym schudła już kilkadziesiąt kilogramów. Rebel Wilson nie jest jednak jedyną gwiazdą, która ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę. Kto jeszcze zaskoczył swoją nową sylwetką i wagą?

  Tomasz Sekielski ze względu na swoje narastające problem z nadwagą w zeszłym roku postanowił zawalczyć o zdrowie. Dziennikarz przy wadze 187 kg poddał się operacji bariatrycznej, podczas której wycięto mu 80 proc. żołądka. Od tamtej pory jego życie stopniowo zaczęło się zmieniać. Tomasz zrzucił prawie 90 kg. Jak się dziś czuje?

  Tomasz Sekielski w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz, który przez lata zmagał się z otyłością, schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jednak radykalna utrata wagi nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie. Teraz postanowił także pozbyć się brody i nieco zmienić fryzurę. Efektami wizyty w salonie barbera pochwalił się na Instagramie.

  Kardynał Henryk Gulbinowicz zmarł w poniedziałek przed 11:00. Informację o jego śmierci podał polski Episkopat. W ostatnich latach duchowny był publicznie oskarżany o molestowanie seksualne i krycie księży pedofilów.

  Papież Franciszek przyjął rezygnację biskupa kaliskiego Edwarda Janiaka. Taką informację przekazała Nuncjatura Apostolska w Polsce. Biskup Janiak był jednym z czarnych bohaterów filmu dokumentalnego Tomasza i Marka Sekielskich "Zabawa w chowanego", który opisywał przypadki pedofilii wśród księży.

  Tomasz Sekielski schudł około 70 kilogramów. Wielu z nas uświadomiło sobie skalę tej metamorfozy dopiero dzięki ostatniemu zdjęciu, które dziennikarz udostępnił na Instagramie. Pokazał na nim spodnie, które nosił przed utratą wagi.

  Tomasz Sekielski z powodu otyłości olbrzymiej zdecydował się na operację bariatryczną. Po usunięciu sporej części żołądka dziennikarz bardzo dużo schudł. Kto mu pomógł zawalczyć o zdrowie?

  Drugi film o pedofilii w kościele katolickim, czyli "Zabawę w chowanego", będzie można obejrzeć w czwartek na antenie TVN. Napływa mnóstwo informacji związanych z tą sprawą, pojawiają się nowi świadkowie i kolejni skrzywdzeni - mówili Tomasz i Marek Sekielscy w Dzień Dobry TVN. O czym będzie ich kolejny dokument?

  "Zabawa w chowanego" - drugi dokument braci Sekielskich miał premierę 16 maja 2020 roku. Film o nadużyciach w Kościele, o których opowiedziały same ofiary księży-pedofili od tamtej pory wyświetlono 5,5 miliona razy. W czwartek, 21 maja 2020 roku, o 21:35 obraz zostanie zaprezentowany na antenie TVN.