Grand Press 2019. Tomasz Sekielski Dziennikarzem Roku. Na gali konkursu, zorganizowanego przez miesięcznik "Press" tytuł Dziennikarza Roku 2019 otrzymał Tomasz Sekielski. Wśród zwycięzców znaleźli się również Robert Mazurek, Rafał Woś i Magdalena Gałczyńska. 

Grand Press 2019: znamy zwycięzców 

W Muzeum Historii Żydów POLIN wręczone zostały statuetki Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie 2019 roku. Tytuł Dziennikarza Roku 2019 przypadł w udziale Tomaszowi Sekielskiemu za "Tylko nie mów nikomu". Dokument otrzymał w głosowaniu rekordowe 253 punkty.

Na drugim miejscu uplasował się ubiegłoroczny laureat - Bertold Kittel ("Superwizjer" TVN).

Kolejne miejsca zajęli Andrzej Stankiewicz (Onet), Marek Sekielski (producent "Tylko nie mów nikomu") i Magdalena Gałczyńska (Onet).

Więcej:

Tomasz Sekielski Dziennikarzem Roku

Tytuł Dziennikarza Roku 2019 Tomasz Sekielski otrzymał za film "Tylko nie mów nikomu". Tak dziennikarz skomentował otrzymaną nagrodę:

Trzynaście lat temu stałem przed państwem i też odbierałem tytuł Dziennikarza Roku. Strasznie miło jest znowu trzymać stalówkę i dzierżyć tytuł Dziennikarza Roku (...). Od nas, od dziennikarzy, zależy bardzo dużo, a śmiem nawet powiedzieć, że zależy przyszłość demokracji. Mówię o dziennikarstwie rzetelnym i jakościowym. Życzę nam wszystkim odwagi, niezależności, uporu, uczciwości i wszystkiego dobrego

Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego rozdane

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0