Gwiazdy

Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Kto został dziennikarzem dekady?

Gwiazdy

Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Kto został dziennikarzem dekady?

Wczoraj odbyła się 15. gala Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościli laureaci Tomasz Sekielski, Marek Sekielski oraz Adam Pieczyński.  

Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 

W czwartek, 21 listopada w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej po raz 15. wręczono Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Z okazji 30. rocznicy uzyskania przez Polskę wolności podczas wydarzenia przyznano Nagrody Specjalne w kategorii „Dziennikarz Dekady”, które nawiązywały do dawniej przyznawanej Nagrody Specjalnej „Dziennikarz XX-lecia”.

Nagroda Specjalna „Dziennikarz Dekady” – laureaci

Wyróżnieni w kategorii „Dziennikarz Dekady” zostali trzej dziennikarze. Za swoją działalność w latach 2009-2019, za profesjonalizm, obiektywizm, przestrzeganie etyki zawodowej oraz materiały cieszące się uznaniem społeczeństwa nagrody otrzymali Bianka Mikołajewska, Adam Pieczyński i Paweł Reszka. Coroczną nagrodę przyznano Tomaszowi i Markowi Sekielskim za film „Tylko nie mów nikomu”.

Laureaci Nagrody Specjalnej Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego „Dziennikarz Dekady” otrzymali pozłacane statuetki oraz 100 tys. zł ufundowane przez Zbigniewa Jakubasa.

Bardzo trudno jest w tym zawodzie po pierwsze się nie wypalić, po drugie nie zwariować, nie poddać się, czasami nie zwątpić. Taką nagrodę za dokonania z 10 lat odbieram jako potwierdzenie, że udało mi się tego wszystkiego uniknąć. 

- powiedziała Bianka Mikołajewska.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0