broda

  broda

  Golenie brzytwą odeszło na długie lata do lamusa – jednorazowe i elektryczne maszynki skutecznie strąciły brzytwę z piedestału. Jednak z biegiem czasów za sprawą popularności między innymi tzw. barbershopów klasyczne golenie wróciło do łask. Co ważne, wcale nie jest ono tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

  Tomasz Sekielski w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz, który przez lata zmagał się z otyłością, schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jednak radykalna utrata wagi nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie. Teraz postanowił także pozbyć się brody i nieco zmienić fryzurę. Efektami wizyty w salonie barbera pochwalił się na Instagramie.

  Pojawiająca się we śnie broda u kobiety lub mężczyzny jest symbolem mądrości, stateczności i odpowiedzialności. Oznacza również skrywaną siłę i moc. Sen o brodzie jest zwiastunem dobrych wydarzeń i powodzenia w dążeniu do celów.

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak napisał książkę. Nosi ona tytuł "Męska sprawa". Na premierze książki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Broda - symbol męskości i wabik na płeć piękną. Jak o nią dbać? Czy warto zapuszczać brodę? I jak to jest być brodaczem? O tym w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak - autor książki, będącej kompendium wiedzy o brodzie, dumny posiadacz brody Łukasz Lazer, konsultant biznesowy i posiadacz pięknej brody Miłosz Brzeziński oraz golibroda Adrian Madejski.

  Przemek Ignaszewski postanowił pomóc chorej na nowotwór Sylwii Okoniewskiej i zorganizował zbiórkę pod hasłem "Golę brodę na pomoc". Obiecał, że zgoli brodę, jeżeli uda się zebrać 10 tys. zł na rzecz Sylwii. Udało się już po kilkunastu godzinach. Po tygodniu było już 21 tys. zł. Przemek marzy jednak o tym, żeby uzbierać dla Sylwii aż 30 tys. zł. Czy to uda się? Co chory na raka musi opłacać z własnych pieniędzy?

  Nasi goście noszą brodę, bo lubią i w niczym im ona nie przeszkadza. Broda to dla nich atrybut męskości. Jakiej pielęgnacji wymaga długa broda? Czy przeszkadza im w jedzeniu? Jakie brody są teraz modne - długie czy krótkie? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy brodaczy: Filipa Ferensa, który prowadzi firmę odzieżową oraz Szymona Bartoszka, który prowadzi studio elektrostymulacji. Czy i jak broda działa na kobiety? :)

  Niektórym dodaje męskości, innym powagi. Niektórzy zapuszczają ją z lenistwa, a inni z obowiązku. Teraz jest znowu modna... broda. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Przemysława Kossakowskiego, z brodą, prowadzącego program "Szósty zmysł" w TTV i Kubę Sienkiewicza, bez brody, lekarza i lidera zespołu "Elektryczne gitary". Czy to prawda, że brodatych trakyuje się bardziej serio?