Gwiazdy

Three of Us na naszej scenie. Posłuchajcie ich najnowszego utworu "Razem"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Three Of Us w piosence “Razem”
Dzień Dobry TVNThree Of Us w piosence “Razem”

Zespół Three of Us połączyła nie tylko pasja do muzyki, ale także przyjaźń. Ich debiutancki singiel "Szklany sufit" okazał się wielkim sukcesem, a muzycy nie zwalniają tempa. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Razem". Jak wam się podoba?

Zespół Three of Us – kim są? 

Trio znane pod nazwą Three of Us podbija polski rynek muzyczny. Zespół założyli przyjaciele – lędzinianka, Ewa Kapała oraz bracia bliźniacy Tomasz i Roman Sajewiczowie, którzy pochodzą z Gliwic. Prócz przyjaźni połączyła ich także pasja, co zaowocowało wspólnym projektem muzycznym. Debiutancki singiel zespołu "Szklany sufit" ukazał się na początku 2021 roku. Ewa, Tomek i Romek wciąż tworzą nowe autorskie piosenki, a jedną z nich zaprezentowali w naszym programie.

Three of Us w piosence "Razem"

Zespół Three of Us wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN, gdzie wykonał nowy utwór pod tytułem "Razem". W piosence można odnaleźć nowe, lekkie brzemienia, a także wpływy różnych kultur. Tym razem muzycy sięgnęli po dźwięki z pogranicza reggae i popu, czym z pewnością zaskoczyli swoich fanów. Słowa utworu mają bardzo pozytywne przesłanie, przez z pewnością przypadnie on do gustu tym, którzy szukają ukojenia w trudnych chwilach. Tekst piosenki "Razem" przypomina, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście i spotkać kogoś, kto okaże nam potrzebne wsparcie. 

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości