Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska w szczerej rozmowie o macierzyństwie. "Wszystko jest podporządkowane moim córkom"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińksa
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest tancerką i influencerką. W rozmowie z naszą reporterką Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o macierzyństwie oraz o tym, jak pojawienie się drugiego dziecka zmieniło jej życie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o macierzyństwie

Tancerka niedawno po raz drugi została mamą. Jak pojawienie się kolejnego dziecka zmieniło jej życie? - Wszystko jest podporządkowane moim córkom i czasami musimy zmieniać plany. W domu jest bardzo dużo miłości, która daje niesamowitego kopa do działania - mówiła Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Celebrytka wyznała także, że ma bardzo dużo szczęścia, bo jej partner mocno angażuje się w wychowywanie córek. - Maciek łamie stereotypy, które panują w społeczeństwie. Jesteśmy partnerami w rodzicielstwie i wszystko staramy się robić pół na pół. Jest tatą obecnym i bardzo dużo wnosi w życie naszych córek - dodała celebrytka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest tancerką i influencerką, a prywatnie - mamą dwóch córek. Celebrytka swoimi wpisami i postawą stara się inspirować kobiety. - Wszystkie moje posty powstają z tą samą intencją czyli miłości, wspierania i wzmacniania kobiet - mówiła w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Podczas spotkania z naszą reporterką pojawił się wątek głośnego wpisu celebrytki o "modzie na brzydotę". Po tych słowach, na tancerkę spadła fala krytyki. - Kompletnie się nie spodziewałam takiego zrozumienia tekstu, który napisałam - powiedziała. Wyznała, że w tym niełatwym czasie starała się odciąć od mediów i nie czytać komentarzy. - Ta negatywna energia (...) bardzo źle na mnie wpłynęła, to był bardzo trudny tydzień - stwierdziła. Celebrytka wyznała, że w czasie tego zamieszania wokół jej osoby najbardziej bała się o zdrowie dziecka. - Byłam przerażona, co wyjdzie na kolejnym badaniu. Nie byłam pewna, czy usłyszę tylko dobre informacje - wyznała. - Najbardziej poruszyły mnie zarzuty, że neguję naturalność. To nieprawda, bo od zawsze ją promuję - mówiła.

Celebrytka wyznała, że ta sytuacja dobitnie uświadomiła jej, że show-biznes nie jest dla niej. - Od dawna mam już takie myśli. Wiem, że to jest tylko etap na "teraz". Nie jestem stworzona do show-biznesu i nie będę siedziała cicho. Nie po to jestem na tym świecie, żeby się chować w kącie - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińksa

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości