Maja Sablewska szczerze o macierzyństwie: "Chciałabym być kiedyś przyjaciółką dla swojego dziecka"

Nowy rozdział w życiu Mai Sablewskiej
Źródło: Dzień Dobry TVN
Maja Sablewska była jurorką w programie "X Factor", prowadziła także swój program. Celebrytka jednak zdecydowała odejść z telewizji. Od ponad roku nie udzieliła żadnego wywiadu, ale dla naszego reportera Mateusza Hładkiego zrobiła wyjątek. Czym teraz zajmuje się Maja Sablewska i jakie ma plany na przyszłość?

Maja Sablewska - czym się teraz zajmuje?

Matusz Hładki spotkał się z Mają Sablewską niedługo po jej czterdziestych urodzinach. Celebrytka zapytana o to, czy po przekroczeniu tej - dla wielu osób - magicznej granicy coś się zmieniło w jej życiu, odpowiedziała, że nigdy nie czuła się ze sobą lepiej i bardziej seksowana. - Po tej czterdziestce w końcu zadbałam o siebie. Zawsze dbałam o innych i wydawało mi się, że jeśli komuś będzie dobrze ze mną, to ja też będą się dobrze czuła. Dzięki terapii zrozumiałam, że to tak nie działa - mówiła Maja Sablewska, stylistka, prezenterka.

Celebrytka wyznała, że nie tylko pokochała siebie, ale także ma u swojego boku osobę, która darzy ją silnym i szczerym uczuciem. Maja Sablewska wróciła do poprzedniego partnera Wojtka Mazolewskiego, muzyka jazzowego. - Kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, to nie ma mowy o wchodzeniu drugi raz do tej samej rzeki. To jest po prostu przeznaczenie. Mogę tylko powiedzieć, że zawsze idę za głosem serca i miłość wygrała - mówiła.

W rozmowie z Mateuszem Hładkim odniosła się także do kwestii macierzyństwa. Od pewnego czasu kobiety głośno mówią, że rola matki im nie odpowiada i nie chcą mieć dzieci. - To jest bardzo indywidualna sprawa i każda kobieta powinna sama podjąć decyzję. Patrząc na to, jaką przyjaciółką jest dla mnie moja mama, też chciałabym być kiedyś taką przyjaciółką dla swojego dziecka - mówiła.

Maja Sablewska o planach na przyszłość

Mimo że Maja Sablewska zniknęła z telewizji, to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje tam swoje odważne zdjęcia. - Świadomie rzeźbię swoje ciało i nie mam problemu z tym, żeby je pokazywać. To jest bardzo wyzwalające i uważam, że nie przekraczam granicy dobrego smaku. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to ja je szanuje i oczekuję, że ktoś uszanuje też moją postawę - mówiła.

Choć Maja Sablewska zrezygnowała z prowadzenia swojego programu, w którym doradzała kobietom w kwestii ubioru, to moda cały czas zajmuje bardzo ważne miejsce w jej życiu. - Moje nazwisko zamienia się markę i moim celem jest ubierać kobiety w pewność siebie. Pierwszym krokiem na tej drodze są rajstopy. Uważam, że są najbardziej seksownym elementem garderoby. Potrzebowałam perfekcyjnych, idealnie matowych rajstop dla siebie, a teraz dziele się nimi z innymi kobietami - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości