Natalia Kukulska o roli matki. "Starałam się być taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Natalia Kukulska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie i tym, jak udało jej się pogodzić karierę z opieką nad trójką pociech. Piosenkarka zdradziła, z czyjej pomocy korzystała najczęściej oraz której z domowych prac najbardziej nie lubi.

Dzieci Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: Jana (ur. 2000), Anny (ur. 2005) i Laury (ur. 2017). W rozmowie z Krystyną Pytlakowską, która pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" przyznała, że matką została najwcześniej spośród swoich przyjaciółek - miała wówczas 24 lata i nie miała się na kim wzorować. Zwłaszcza, że sama w roli mamy oglądała swoją babcię, która po tragicznej śmierci Anny Jantar pomagała w wychowaniu wnuczki.

- Babcia próbowała mi ją zastąpić, ale babcia to babcia, choć pozostawałyśmy w bliskich relacjach - zdradziła wokalistka. - Starałam się być matką taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być. Bliską, by nie powodować dystansu, w którym nie będziemy w prawdzie. Nie chciałam, żeby moje dzieci musiały kłamać, bo się boją. (...) Chociaż przyłapałam Jaśka na kilku błahych kłamstewkach w dzieciństwie i mówiłam: „Oj, chyba kłamiesz”. Odpowiadał, że nie, ale ręką machinalnie dotykał nosa, sprawdzając, czy mu rośnie. Znał przecież opowieść o Pinokiu. Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane - podkreśla.

Natalia Kukulska o obowiązkach domowych

Kiedy na świat przyszło jej pierwsze dziecko - Jan - Natalia wciąż płynęła na fali olbrzymiego sukcesu, który odniosła pod koniec lat 90. dzięki płycie "Puls", na której znalazła się kultowa piosenka "Im więcej ciebie tym mniej" skomponowana przez jej tatę ukrywającego się pod pseudonimem. Dzięki wsparciu rodziny cała domowa maszyna działała bez zarzutu.

- Moja kariera przebiegała równolegle z tym, co się działo w życiu prywatnym i owszem, było gęsto - przyznała. - Pamiętam, gdy moja córka Ania była malutka, a Jasio starszy od niej o pięć lat wymagał jeszcze opieki, musiałam sobie z tym poradzić. Na szczęście wspierali nas z mężem rodzice Michała, moja babcia i mój tata, więc udało mi się godzić wszystkie sprawy. Dobra organizacja i chęci to podstawa - zaznaczyła.

Natalia nie ukrywa również, że korzystała z pracy opiekunek. Teraz również ma osobę do pomocy nad najmłodszą córką.

- Ale to ja jestem motorem wszystkich domowych działań i organizacji, tak, byśmy funkcjonowali jak trzeba - zaznaczyła. - Nie lubię prasować, ale porządkować i dbać o estetykę – bardzo, co wpajam moim dzieciom. Gonię je i męża do zachowywania porządku. Ale w wychowaniu staramy się być z Michałem jednomyślni. Błędem jest, gdy dziecko idzie do drugiego rodzica, wypraszając coś, czego się nie udało z pierwszym - podsumowała.

Zobacz wideo: Natalia Kukulska z niespodziewaną premierą

Natalia Kukulska z niespodziewaną premierą
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: Viva!

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości