Gwiazdy

Adele zdradziła, co było prawdziwym powodem zmiany jej stylu życia. Wcale nie chodziło o utratę wagi

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Spektakularna metamorfoza Adele wzbudziła prawdziwą sensację. Media prześcigały się w doniesieniach o drakońskich dietach i morderczych treningach, które sprawiły, że wokalistka może pochwalić się idealną sylwetką. Gwiazda w wywiadzie dla amerykańskiego "Vogue’a" zdradziła prawdziwe powody swojej przemiany. 

Imponująca metamorfoza Adele 

Adele, jako pierwsza w historii pojawiła się jednocześnie na okładce amerykańskiego i brytyjskiego "Vogue’a". Artystka nie tylko wzięła udział w sesjach zdjęciowych, ale udzieliła także szczerych wywiadów w których poruszyła kilka ważnych tematów. Jednym z nich była jej spektakularna przemiana - w ostatnich kilku latach wokalistka schudła ponad 40 kg. Adele zdradziła, że od trzech lat ćwiczy na siłowni, ale wbrew doniesieniom mediów, powodem dla których zajęła się sportem nie było marzenie o idealnej sylwetce. Metamorfoza gwiazdy była jedynie skutkiem ubocznym. - Siłownia stała się moim miejscem. Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłam, nie odczuwałam absolutnie żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi – powiedziała Adele w wywiadzie dla "Vogue’a".

Co się kryło za utartą wagi?

Jak przyznała Adele w wywiadzie dla "Vogue’a, aktywność fizyczna była dla niej sposobem na walkę z problemami natury psychicznej. Gwiazda boryka się z atakami paniki oraz silnymi stanami lękowymi. Okazuje się, że ze względu na swój stan zdrowia, artystka rozważała nawet zakończenie kariery. Choć sport okazał się bardzo pomocny w radzeniu sobie z problemami, Adele skorzystała także z pomocy psychoterapeuty. Dzięki temu udało jej się odzyskać równowagę i zapanować nad lękami. Obecnie czuje się na siłach, aby dalej pracować. Już niebawem, 15 października będzie miała miejsce premiera jej najnowszego singla, zatytułowanego "Easy On Me". 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dzień polskiej muzyki

Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości