Gwiazdy

Szykuje się wielkie wesele. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzają, w jakim stylu będzie uroczystość

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą jeden z najpopularniejszych duetów youtuberów w Polsce. W marcu urodziło się ich druga córka. Nela przyszła na świat zaledwie rok po swojej siostrze Poli. Mama dziewczynek w Dzień dobry TVN opowiada o doświadczeniach z wychowywaniem dzieci oraz planach ślubnych. W jakim stylu para zamierza wyprawić wesele?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się dwójkę dzieci, mimo że są bardzo bardzo młodzi i u szczytu kariery. Sylwia zawodowo jest wokalistką, twórczynią contentu i bizneswoman. Jak godzi to z obowiązkami mamy?

Macierzyństwo Sylwii Przybysz

Janowi Dąbrowskiemu zależało na tym, by być przy porodzie. Tuż przed tym przyjściem na świat Neli miał koronawirusa. – Na szczęście się udało, chociaż nie ukrywam, że to były bardzo nerwowe dwa tygodnie. Rodziłam trzy dni po zakończeniu jego izolacji. Razem byliśmy przy porodzie i mogliśmy cieszyć się z narodzin Neli – wspomina gwiazda.

Jakim tatą jest Jasiek? – Bardzo kochanym. Serce mi się raduje, gdy widzę, jak on zajmuje się dzieciaczkami, jak Pola jest w nim zakochana – mówi z czułością w głosie Sylwia.

Gwiazda ze śmiechem przyznaje, że wychowywanie dzieci bywa wyczerpujące. – Czasem mówię: Jasiek, weź którąś, bo nie wytrzymam – mówi i dodaje, że jeden uśmiech córeczek wszystko wynagradza. – Pola jest tak zabawna, ona się śmieje, jak widzi siebie w lustrze. Wtedy zapominam, że chwilę wcześniej wdeptała maliny w dywan.

Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Szykuje się największe wesele wśród polskich youtuberów. Młodzi rodzice chcą wyprawić huczną imprezę w góralskim stylu. – Jaśka rodzina to górale, więc bardzo nam na tym zależało. (...) Podoba mi się klimat góralski. Byłam na kilku takich weselach w Jasia rodzinie i jest to coś niesamowitego, coś, co chciałabym pokazać mojej rodzinie – mówi Sylwia. Ślub odbędzie się w przyszłym roku.

Nie kupiła jeszcze sukienki, ale już wie, co chciałaby założyć w dniu ślubu. – Niedługo, jak już schudnę po ciążach, chciałabym umówić się na przymiarki – śmieje się artystka i zdradza, że planuje na tę okazję sprawić sobie dwie sukienki. Jedna będzie spełnieniem marzenia z dzieciństwa, ciężka i niezbyt wygodna, ale bardzo efektowna. Obie zaprojektuje Viola Piekut.

Zobacz także:

Portrety matek. Wychowuje adoptowane córki i biologicznego syna: "Telefon z ośrodka jest jak poród. Tego się nie zapomina"

Triki stosowane przez pedofilów. Policjantka ostrzega

Dzień Ojca – kiedy go obchodzimy?

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości