Gwiazdy

Sylwia Przybysz pochwaliła się uroczym zdjęciem córki. Wiemy, jak ją nazwała

Bartosz Krupa/EastNews

Gwiazdy

Sylwia Przybysz pochwaliła się uroczym zdjęciem córki. Wiemy, jak ją nazwała

Bartosz Krupa/EastNews

Jedna z najpopularniejszych YouTuberek polskiego Internetu, Sylwia Przybysz, urodziła kilka dni temu swoje drugie dziecko. Teraz zdradziła, jakie imię wraz z Janem Dąbrowskim wybrali dla córeczki. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski rodzicami

Kilka dni temu Internet obiegła radosna nowina - jedna z najpopularniejszych par w sieci powitała na świecie swoje drugie dziecko. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski stali się po raz drugi rodzicami córeczki. Młoda para marzy o założeniu dużej rodziny i wygląda na to, że konsekwentnie pracuje nad osiągnięciem celu. Raptem rok temu Sylwia stała się mamą Poli. Poród był jednak trudny - ze względu na przedwczesne odpływanie wód płodowych YouTuberka trafiła do szpitala na 24 h przed porodem. 

Ku zaskoczeniu fanów Sylwia i Jan szybko podjęli decyzję o drugim dziecku. Maleństwo przyszło na świat 22 marca o godzinie 1:23, o czym szczęśliwy tata nie omieszkał poinformować na Instagramie. Dopiero teraz poznaliśmy imię dziecka.

Jak ma na imię córeczka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? 

W niedawno opublikowanym na Instagramie poście Sylwia Przybysz wyjawiła imię dziecka. Zrobiła to w doprawdy uroczy sposób. Pokazała zdjęcie śpiącego maleństwa, a w opisie pozwoliła mu przywitać się "osobiście":

 - Hej! Jestem Nela 🐰💕 - czytamy. 

Post rozczulił fanów. Ich zachwytom nie było końca. Niektórzy już podsuwają świeżo upieczonej mamie pomysły na kolejne filmiki na YouTubie: 

Mam nadzieje, że będzie filmik, jak opowiadasz o swoim drugim porodzie, czy rzeczywiście było inaczej niż z Polą, jak się przygotowałaś tym razem itp.

- Piękna ❤️

Ale słodka 😍😍😍😍❤️❤️❤️

Również dołączamy się do tych komentarzy i witamy Nelę na świecie!

Zobacz wideo: Fenomen Sylwii Przybysz

Zobacz też: 

Julia Kamińska o metamorfozie w "BrzydUli" i życiu poza serialem. "Jestem naprawdę dumna"

Podcinanie skrzydeł u dzieci. Anna Wendzikowska opowiedziała o doświadczeniu ze szkolnych czasów

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - przez trzy tygodnie ich związek był wystawiony na próbę. "Nadal mnie kocha"

Co sądzisz o tym artykule?
74
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0