Gwiazdy

Rockowy styl Beaty Kozidrak. Poprzez ubrania gwiazda podkreśla swoją osobowość

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jan Kucharzyk/East News, Bartosz Krupa/East News, Łukasz Kalinowski/East News, VIPHOTO/East News, Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Kozidrak od początku kariery ma swój charakterystyczny styl. Wokalistka nieustannie zaskakuje odważnymi zestawami nie tylko na scenie, ale i na co dzień. Lubi podkreślać swoją kobiecość, a także odsłaniać zgrabne nogi. Zobaczcie jej najciekawsze stylizacje.

Beata Kozidrak o modzie

Beata Kozidrak bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalistka już od ponad czterdziestu lat nieprzerwanie czaruje fanów nie tylko swoim głosem, ale także niepowtarzalnym stylem. Od zawsze kojarzy się z kobiecością i drapieżnością. Nie boi się szokować, co udowodniła w czasach PRL-u, kiedy - jak wspominała - kupowała ubrania od kobiet lekkich obyczajów. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN mówiła: "Poszukiwałam cały czas siebie, w modzie również. (...) Chciałam się odróżniać w tej siermiężnej Polsce. Gdy zobaczyłam jakiś ciuch, kupowałam go i przerabiałam".

VIPHOTO/East News

Na scenie Beata Kozidrak nieustannie zaskakuje swoimi zestawami. W jej stylizacjach dominują głębokie dekolty, ramoneski, skóry, futra, lateks - głównie czarny, a także kozaki na szpilce, print w panterkę oraz sukienki mini. Nie przejmuje się tym, że wywoła kontrowersje za sprawą wizerunku na estradzie.

- Scena to jest scena. I zawsze tak myślałam: na scenie mam być sobą. Zawsze byłam osobą krnąbrną, niepokorną i wydaje mi się, że to jest synonimem Beaty - powiedziała gwiazda.

Łukasz Kalinowski/East News

Styl Beaty Kozidrak

Wizerunek Beaty Kozidrak jest podziwiany przez wielu Polaków, a dla tysięcy kobiet piosenkarka jest prawdziwą inspiracją. Pokazuje bowiem, że niezależnie od wieku można zachwycać. Każdego dnia udowadnia, że po 60-tce również można się czuć niezwykle seksownie i zmysłowo podkreślać swoje kształty. Ona robi to za pomocą gorsetów, a także szpilek, które optycznie wysmuklają nogi. Nie boi się wysokich modeli na sporych platformach. Ma ich w swojej szafie setki. Przyznaje: "Kocham buty. A szpilki są bardzo kobiece".

Bartosz Krupa/East News

Beata nie lubi nudnych stylizacji. Zawsze w jej zestawie znajduje się choć jeden element przykuwający uwagę. Kocha rzucające się w oczy wzory i kolory. Nawet, gdy decyduje się na czarny total look, stawia na lateksowe spodnie bądź wiązania przy dekolcie.

- Artysta musi być odważny, żeby iść dalej. Jeśli przestaje być odważny, to stoi w miejscu. W trzech pionach: tekst, wokal i ubranie - mogę sobie na to pozwolić - mówiła Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN.

Jan Kucharzyk/East News

Wiele z kreacji Beaty Kozidrak ma misterne, ręczne zdobienia, niepowtarzalne tkaniny oraz spektakularne treny. W jej szafie można znaleźć zarówno rzeczy z górnej półki od szanowanych domów mody, jak i z sieciówek. Wiadomo, że wokalistka wspiera również polskich projektantów, zamawiając u nich barwne kreacje sceniczne. Chce, by jej stroje odzwierciedlały muzyczny charakter - zarówno danego wydarzenia, jak i jej utworów.

- Kiedy wychodzę na scenę, to kreuję. Poprzez ubrania podkreślam swoją osobowość, ale też niejednokrotnie tekst piosenki - mawia Beata Kozidrak.

Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN

W niedzielę 9 maja Beata Kozidrak pojawi się w Dzień Dobry TVN, by zaprezentować widzom nowy singiel, pt. "Gambit". Opowie też o niedawno wydanej autobiografii - "Beata. Gorąca krew". Myślicie, że również w naszym studiu zaskoczy swoją stylizacją?

Beata Kozidrak o dorastaniu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości