Gwiazdy

Wielkie wakacje sióstr Bohosiewicz i Olgi Frycz. Czy zostaną tam na dłużej?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Siostry Bohosiewicz i Olga Frycz wybrały się na wspólne wakacje na Teneryfę. Ich media społecznościowe zasypane są fotografiami przedstawiającymi hiszpański raj. Mateusz Hładki połączył się online z dziewczynami 9 grudnia. Bo to był wielki dzień dla jednej z aktorek! O kim mowa?

Maja Bohosiewicz już od dłuższego czasu przebywa na Teneryfie z rodziną. Następnie doleciała do niej Olga Frycz z córką, a jako ostatnia przybyła Sonia Bohosiewicz z przyjaciółką. - Więc każda ma tu swoją przyjaciółkę, a niektóre nawet dwie – oznajmiła Maja. – I wszystkie mają tutaj swoje dzieci, którymi trzeba się nimi zajmować – dodała Sonia.

45. urodziny Soni Bohosiewicz

9 grudnia Sonia była na świecznikach. I to z dwóch powodów. Po pierwsze świętowała 45. urodziny, a po drugie ukazał się jej singiel "My Heart Belongs To Daddy", w którym odkrywa pierwszy z sekretów Marilyn Monroe. Kobiety w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziły, jak obchodziły ten wyjątkowy dzień. Zaczęły od śniadania i jak solenizantka przyznała było w iście marilynowskim stylu. Następnie udały się na basen, by nabrać sił przed wieczorną imprezą na plaży.

Sonia Bohosiewicz jako Marilyn Monroe

Przy okazji nasz dziennikarz zapytał Sonię o premierę utworu. – Bardzo jestem zadowolona z efektu tego teledysku, który zrobiła Kasia Bielska. Namówiłam ją, żeby wyszła z fotografii i zaczęła w końcu robić wideo, więc jest to jej debiut – wyjątkowo udany. Bardzo mi się podoba. Nagle ten utwór, że to moje seruduszko należy do tego "sugar daddy" dostaje innego feministycznego kierunku - wyznała.

Dzień Dobry TVN

Przyjaźń aktorek

Na koniec aktorki uchyliły rąbka tajemnica na temat swojej przyjaźni. – To jest niesamowita historia, dlatego że my pierwsze wakacje razem spędziłyśmy chyba 10 lat temu na Lanzarote i tam nurkowałyśmy z butlą. To była nasza wspólna pasja - rozpoczęła Olga Frycz.

- Połączyło nas pasmo, które było związane z zawodem. Inteligentne poczucie humoru, które każda z nas posiada, więc nasze rozmowy od śniadania do kolacji po prostu błyszczą. Każdy chce z nami przebywać – oświadczyła z uśmiechem na ustach Sonia. Natomiast Maja dodała, że macierzyństwo również je zbliża. – Każda z nas rozumie własne rozterki i problemy, ale nie tylko na macierzyństwie przyjaźń polega. Dobrze nam się tutaj spędza czas, ale w Warszawie też się często spotykamy - dopowiedziała.

Czy aktorki zamierzają spędzić święta na wyspie? Olga – tak, a Sonia i Maja jeszcze się wahają.

_Teraz nigdzie nie gram, więc nie mam z tym żadnego problemu - zaśmiała się Olga Frycz.

Zatem na tę chwilę pozostało nam życzyć dziewczynom udanego urlopu, a Soni - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Czerwona choinka Joanny Przetakiewicz robi furorę w sieci: "Jest zrobiona z bawełny, a jej kolor jest symbolem siły"

Katarzyna Grochola o przemocy w związku: "Mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i mnie uderzył"

Małgorzata Socha o rodzinie i swoich priorytetach. "Cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości