Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz opublikowała zdjęcie z wakacji topless. Fani żartują: "Niech piersi też poczują urlop"

Gwiazdy

Olszanka/East News

Sonia Bohosiewicz ostatnie dni spędziła z rodziną na wakacjach na Teneryfie. W mediach społecznościowych chętnie relacjonowała pobyt i publikowała piękne krajobrazy, teraz jednak zaskoczyła odważnym zdjęciem.

Sonia Bohosiewicz promuje ciałopozytywność

Sonia Bohosiewicz jest piękną aktorką, wiadomo jednak, że przez lata zmagała się z kompleksami dotyczącymi figury. Nie lubiła swoich dodatkowych kilogramów i wstydziła się pokazywać w skąpych elementach garderoby. Choć parę lat temu wzięła udział w sesji topless, nigdy zdjęć z niej nie wybrała do obrobienia. Jak mówiła: "Ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba".

W 2017 roku postanowiła o siebie zadbać i przeszła na dietę dr Dąbrowskiej, przez co znacznie schudła. W ostatnim czasie nabrała także dystansu do siebie i swojej sylwetki, a w mediach społecznościowych zaczęła pokazywać, że ma dość promowania wyidealizowanych postaci. Dzięki temu stała się inspiracją dla tysięcy kobiet, które dzięki niej przestały się wstydzić własnego ciała.

Sonia Bohosiewicz topless

Teraz Sonia Bohosiewicz poszła o krok dalej i w środę 18 sierpnia w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wakacji. Na fotografii widać, jak aktorka pozuje na tle morza i zachodzącego słońca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie ma na sobie góry od stroju kąpielowego.

- Ostatni dzień na Teneryfie. Ostatni zachód słońca. Ostatni? Wrócimy. #teneryfa #plaza #wolnosc #razem #rodzina #freedom #leniważona - napisała Sonia Bohosiewicz na swoim koncie na Instagramie.

Fotografia momentalnie przypadła do gustu internautom. Są oni zachwyceni figurą artystki oraz jej sposobem bycia. W komentarzach czytamy: "Wyglądasz pięknie", "Niech piersi też poczują urlop", "Piękna kobieta i seksowne zgrabne nogi" czy "Uwolnić cycki!".

Odważyłybyście się na takie ujęcie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz w utworze "I'm beginnig to see the light"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości