Gwiazdy

Skandale, narkotyki, alkohol i problemy z policją. Czarne owce w rodzinach gwiazd

Gwiazdy

Dzieci gwiazd nie zawsze zachowują się tak, jak pragnęliby tego ich rodzice. O najsłynniejszych buntownikach i czarnych owcach cieszących się popularnością rodzin opowiedziała Sandra Hajduk.

Weston Cage Coppola - syn z piekła rodem

Syn Nicolasa Cage'a, Weston Cage Coppola swego czasu był bardzo zbuntowany Jak przyznała Sandra Hajduk, oprócz tego, że grał w heavy metalowej kapeli, miał bardzo ekstrawaganckie losy. W amerykańskiej prasie kolorowej jego nazwisko pojawiało się najczęściej w kontekście rozrób i awantur. Weston został skazany m.in. za pobicie swojego trenera. Trafił także na jakiś czas na odwyk, gdyż miał problemy z używkami. Dzisiaj Weston Cage Coppola jest szczęśliwy mężem oraz ojcem.

- Trochę mam wrażenie, że nie ma się co dziwić, gdy ma się tak znanego ojca i tak mocne nazwisko. Ja przypomnę, że to nazwisko Coppola bierze się stąd, że Nicolas Cage jest bratankiem tego słynnego Coppoli - powiedziała Sandra Hajduk.

Montana Fishburne – angaż w przemyśle pornograficznym

Montana Fishburne, dziś 28- letnia dziewczyna, kiedyś prawdziwa buntowniczka. Córka Laurence'a Fishburne'a, znanego amerykańskiego aktorka, postanowiła w przeciwieństwie do taty pójść w przemysł filmowy, ale trochę mniej ambitny. Zdecydowała się na występowanie w filmach dla dorosłych. Decyzja ta niekoniecznie spotkała się z aprobatą rodziców.

Laurence Fishburne swego czasu powiedział, że daje córce wolną rękę i pozwala jej robić to, co w życiu jej się podoba

– powiedziała Sandra.

Niestety Montana zasłynęła również z dosyć nieprzyjemnej scysji z policją, kiedy to na oczach policjanta oddała publicznie mocz. Córka znanego aktorka została wtedy zatrzymana.

Sarah Ferguson – czarna owca rodziny królewskiej

Sarah Ferguson to prawdziwa czarna owca rodziny królewskiej. Była żona księcia Andrzeja zasłynęła licznymi romansami i ekstrawaganckim stylem życia. Na początku lat 90. paparazzi zrobili jej zdjęcie, gdzie przyłapano ją z kochankiem. Od tamtej pory Sarah znalazła się na czarnej liście u królowej Elżbiety. Do dziś uważana jest za naczelną skandalistkę, która trwoniła pieniądze królowej i zdradzała księcia Andrzeja.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła oryginalnym garniturem w Dzień Dobry TVN. Znamy jego markę

Na naszej scenie Mateusz Ciawłowski. „Nie ma szans” zapowiada debiutancką płytę

Czy szczepienie ozdrowieńców będzie miało sens? Dr Paweł Grzesiowski odpowiada

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości