Gwiazdy

Siostry Melosikna scenie Dzień Dobry TVN. "Endless" to nastrojowa ballada, w której słuchać nostalgię letniej podróży

Gwiazdy

Dagmara i Martyna tworzą grupę Siostry Melosik. Jak podkreślają, żyją w wyjątkowej symbiozie. Gdy tworzą, same nie wiedzą, która z nich napisała tekst, a która muzykę. Ich piosenka "Endless" jest częścią niezwykłego muzycznego projektu.

Kim są Siostry Melosik?

Siostry Melosik to wokalistki i kompozytorki. Ich teksty wyśpiewuje Edyta Górniak, Ania Dąbrowska i Grzegorz Hyży. Pochodzą z artystycznej rodziny, ich ojciec, Szymon Melosik, jest pianistą i dyrygentem, a dwójka rodzeństwa również zawodowo związała się z muzyką.

Śpiewają od zawsze, a ich pierwszym poważnym sukcesem było zwycięstwo w programie TVN "Droga do Gwiazd". Obydwie grają na gitarach, oprócz tego każda z nich ma swój ulubiony instrument: Dagmara - klarnet, a Martyna - saksofon.

Piosenka "Endless" i projekt "Heading Liberty"

Utwór, który siostry zaprezentowały na scenie Dzień Dobry TVN jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu "Heading Liberty". Piosenka jest opowieścią o parze podróżników, którzy postanawiają samotnie przepłynąć Pacyfik w poszukiwaniu wolności, prawdy o świecie i sobie samych.

Tekst piosenki jest inspirowany ich historią: gdyby można było nie popełnić błędów, przewidzieć rozpad związku i uniknąć bólu rozstania, ale i nigdy nie przeżyć radości z bycia razem – czy rzeczywiście chcielibyśmy coś zmienić.

"Endless" to nastrojowa ballada, w której klimacie słuchać nostalgię letniej podróży i powiew morskiego wiatru. Doskonała na chwilę relaksu w letni wieczór.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Jak przyjście dziecka na świat działa na związek? "To ogromny kryzys, który dotyka większości par"

Czy kot radzi sobie z samotnością? Behawiorystka wyjaśnia, jak sprawdzić, czy nasz pupil ma lęk separacyjny

Paszporty covidowe od 20 maja? Wyjaśniamy, co to oznacza dla Polaków

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości