Gwiazdy

"Nieobecni". Kogo w nowym sezonie zagra Karolina Gruszka? "To jest taka niezwykle charyzmatyczna kobieta, właściwie guru"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ulubiony serial internatów powraca
Ulubiony serial internatów powraca Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Serial "Nieobecni" cieszył się ogromną popularnością. Już niedługo na platformie Player.pl pojawi się drugi sezon produkcji. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Karoliną Gruszką, aktorką oraz Piotrem Głowackim, aktorem.

"Nieobecni" 2. Czego możemy się spodziewać?

Pierwszy sezon serialu "Nieobecni" okazał się wielkim hitem. Już w czerwcu widzowie będą mogli zobaczyć drugi sezon produkcji. - Spodziewać się możemy tego, czego w pierwszym sezonie, czyli połączenia kryminału z psychologią. [...] Będę dalej poszukiwał osób zaginionych, ale tym razem osoby bardzo bliskiej, więc to się wiąże z takim przeżyciem wewnętrznym. I druga rzecz, która się będzie działa w życiu mojego bohatera, to jest zbliżenie z Milą i poszukiwanie sposobu, jak poradzić sobie z byciem blisko z drugą osobą - mówił w Dzień Dobry TVN Piotr Głowacki.

Aktor w serialu "Nieobecni" gra Filipa Zacharę, podkomisarza policji, który ma cechy typowe dla zespołu Aspergera. Czy uda mu się utrzymać przy sobie Milę? - Niech to będzie zagadką. [...] Nie chodzi o to, jak poradzi sobie z własnymi emocjami, tylko jak poradzić sobie z komunikacją z drugim człowiekiem. To nie jest dylemat, tylko osób w spektrum, on jest oczywiście wzmocniony [...], ale dzięki temu może uwidoczni się, jakich narzędzi życiowych musimy używać, żeby poszukiwać harmonii we współistnieniu - dodał aktor.

"Nieobecni" 2. Kogo zagra Karolina Gruszka?

W drugim sezonie serialu "Nieobecni" pojawi się Karolina Gruszka. Jej bohaterka nosi w sobie wielką tajemnicę i stanie się przewodniczką duchową dla Mili. - Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji, bo to jest taka niezwykle charyzmatyczna kobieta, właściwie guru. Ona ma swój ośrodek, takie duchowe SPA. Taki ośrodek, w którym pomaga ludziom mierzyć się ze swoimi traumami. Ona ma wykształcenie psychologiczne. Ma ewidentnie zdolności bioenergoterapeutyczne. Ona potrafi oczyszczać aurę. Prowadzi zajęcia z jogi, medytacji, warsztaty z kochania wewnętrznego dziecka. I rzeczywiście ona pomaga tym ludziom, i Mila do niej trafia. [...] - mówiła Karolina Gruszka.

Aktorka przyznała, że przygotowując się do roli ,konsultowała się z psychoterapeutami oraz osobami, które tego typu warsztaty prowadzą. - Myślałam sobie o tym, że z jednej strony rzeczywiście, gdzieś tego typu osoby pomagają skontaktować się ze sobą, ale mają też nad tymi osobami, które do nich trafiają dużą władzę [...] - mówiła aktorka.

Co sprawiło, że serial okazał się tak dużym sukcesem? - Wydaje mi się, że tym, co zdecydowało o sukcesie, było duże skupienie. Taka duża czułość, kameralność [...] naszej historii. To, że mieliśmy szansę przyglądać się bohaterkom i bohaterom z taką dokumentalną czułością, ale jednak w formie fabularnej [...]. Dzięki talentom i umiejętnościom twórców i twórczyń, którzy współtworzą ten serial, wydaje mi się, że to było idealne połączenie skupienia na fabule, przy jednoczesnym dbaniu o estetyczną formę projektu - dodał Piotr Głowacki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości