Gwiazdy

Roztańczony Qczaj pozdrawia z wakacji. Fani: "Ten wyskok zza palmy, mistrz"

Gwiazdy

Qczaj wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Trener, który obecnie wypoczywa na rajskich Seszelach, opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym radośnie tańczy. Pełen energii i optymizmu, zachęca, by cieszyć się życiem.

Qczaj na Seszelach

Marzenia są po to, żeby je spełniać. Daniel idąc tym tropem, znalazł się na Seszelach, gdzie cieszy oko bajkowym widokiem i rajską plażą. Trener, który na co dzień motywuje Polaków do aktywności i zmiany swojego życia, nie zwalnia tempa nawet na wakacjach. Qczaj wprost znad Oceanu Indyjskiego nakłania obserwatorów, by cieszyli się każdą chwilą i z uśmiechem na twarzy witali kolejny dzień. Na Instagramie opublikował filmik, na którym wykonuje szalony i energiczny taniec w rytm piosenki Cleo. Wideo opatrzył opisem.

Kocham dzielić się swoją energią i naprawdę cieszy mnie, gdy kogoś ta energia inspiruje!!!

- czytamy pod filmem.

Basia Pasek zdradziła, że zazdrości trenerowi pięknych widoków, oraz że uwielbia jego styl bycia - Ja kocham Qczaja za ten jego dystans, za to, że często jest bardzo odważny i on totalnie nie zważa na to, kto i co na ten temat uważa.

Fani komentują szalone tańce Qczaja

Nowy filmik zrobił wrażenie na wszystkich fanach trenera. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zachwycali się bijącą od Daniela energią. On zawsze wie, jak wywołać uśmiech na ich twarzach.

- Umarłam – pisała Anna Wendzikowska.

- Ten wyskok zza palmy, mistrz – podsumował Tomek Torres.

- Kochom – dodała Sonia Bohosiewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Qczaj o sile spełnionych marzeń. "Trzeba robić swoje, ufać intuicji"

Zwierzaki Małgorzaty Rozenek, Ewy Kasprzyk, Zosi Zborowskiej i Qczaja. Niektóre czworonogi to prawdziwi celebryci!

Po 27 latach pracy w kopalni zmienił swoje życie i wyruszył w egzotyczną podróż. "Spakowałem się w plecak podręczny i kupiłem bilet w jedną stronę"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości