Gwiazdy

Baby boom u sióstr Mancewicz. "Doszło nawet do tego, że w tym samym czasie robiłyśmy się głodne"

Gwiazdy

Rozalia Mancewicz niedawno po raz drugi została mamą. Co ciekawe, niemal w tym samym czasie, jej siostra Natalia także powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak obie kobiety znosiły ciąże? Czy wspierały się nawzajem? W Dzień Dobry TVN na ten temat z siostrami Mancewicz rozmawiała Małgorzata Ohme.

Narodziny u sióstr Mancewicz

Rodzina sióstr Mancewicz niedawno znowu się powiększyła. Rozalia Mancewicz, modelka i Miss Polonia 2010, przywitała na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę Zofię. Niemal w tym samym czasie mamą została jej siostra Natalia. Kobieta 22 marca urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Fryderyka.

- To nie było zaplanowane. Najpierw ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży, później Natalia. Bardzo się ucieszyłyśmy. Wspólnie wszystko przeżywałyśmy i wspierałyśmy się. Doszło nawet do tego, że w tym samym czasie robiłyśmy się głodne czy czułyśmy się zmęczone - mówiła w Dzień dobry TVN Rozalia Mancewicz.

Jak z ciężarnymi poradziła sobie trzecia siostra - Laura?

- Byłam mile zaskoczona, że dziewczyny tak dobrze sobie poradziły. Hormony nie buzowały i charakter w ogóle im się nie zmienił. Nie mogę o nich nic złego powiedzieć - mówiła ze śmiechem Laura.

Siła sióstr Mancewicz

Siostry Mancewicz są ze sobą bardzo zżyte. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że dziewczyny w podobnym czasie uskarżały się na typowe w czasie ciąży dolegliwości. Czy ich dzieci też są do siebie podobne? - Wszystkie dzieci do ukończenia pierwszego miesiąca życia są takie same, czyli jedzą, śpią i potrzebują zmiany pieluchy - mówiła Rozalia.

- Tak samo jest u mnie. Myślałam, że na początku będzie bardzo trudno wykonywać te wszystkie czynności, ale na szczęście z dnia na dzień jest coraz łatwiej - dodała Natalia.

Obie dziewczyny - w razie czego - mogą liczyć na pomoc trzeciej siostry i pozostałych członków rodziny.

- Jestem ciotką na pełnym etacie. Kursuję od jednej do drugiej. Do tego mamy jeszcze brata, który również ma dwójkę dzieci. Zamiast spać, tylko się odwiedzamy - mówiła ze śmiechem Laura.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Małgorzata Królikowska świętuje urodziny córki. 19-latka wygląda jak modelka. "Paweł o niej mówił, że ma charakterek!"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają swój "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Nie pamiętałam nazwiska swojego męża"

Córka Grzegorza Ciechowskiego wspomina ojca. "Myślę o nim. Każdy dzień bez niego jest smutnym dniem"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości