Gwiazdy

Rodzina Rubików tańczy przy basenie. "Z lekka nam przygrzało!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agata Rubik i Piotr Rubik w DDTVN
Mateusz Grochocki/East News

Piotr i Agata Rubik od pewnego czasu weekendy rozpoczynają rodzinnym tańcem, czym regularnie wywołują zachwyt swoich fanów. Tym razem zaprezentowali układ choreograficzny w rytmie italo disco, występując w strojach kąpielowych.

Piotr i Agata Rubik są małżeństwem od 2008 roku. Poznali się trzy lata wcześniej, podczas finału konkursu Miss Polonia, w którym dyrygent był jurorem, a Agata uczestniczką konkursu. Para ma córki: Helenę (12) i Alicję (8).

Rodzina Rubików tańczy

Agata i Piotr Rubik regularnie zamieszczają w sieci posty, które są zapisem ich życia rodzinnego. Ostatnio hitami są filmiki na rozpoczęcie weekendu, pokazujące jak Rubikowie tańczą. Zawsze występują w czwórkę i dbają o to, by choreografia nie powtarzała się. Ich popisy taneczne są zabawne, a umiejętności robią wrażenie. Za każdym razem te nagrania wywołują gorącą reakcję fanów.

Najnowszy taneczny post to odpowiedź na czerwcowe upały. – Z lekka nam przygrzało. Sezon na Italo disco oficjalnie rozpoczęty! – napisali w komentarzu do filmu, na którym zona i córki Piotra Rubika tańczą w kostiumach kąpielowych na brzegu basenu w którym jest muzyk. W pewnym momencie skaczą do wody ochlapując go.

Fani podziwiają rodzinę Rubików

Nowe nagranie z tańcem rodziny Rubików wywołało poruszenie wśród internautów. Fanom podoba się to, że Rubikowie emanują szczęściem i dzielą się pozytywną energią.

  • "Aż wzruszenie ogarnia, że rodzina może być tak szczęśliwa i tak dobrze się bawić ze sobą zero ograniczeń, obaw, czysta miłość i szczęście. Wiele osób Państwu zazdrości i ja jestem w ich gronie"
  • "Jesteście SUPER Bardzo pozytywni"
  • "Ale pięknie, pozytywnie zakręcona rodzinka"

– czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Wszystkie kobiety Piotra Rubika

Zobacz także:

Jak "Big Brother" zmienił polską telewizję? Andrzej Sołtysik: "Moja żona pisała o tym pracę magisterską"

Poruszająca historia i najbardziej luksusowe miejsce w "One Night Squad". Przed uczestnikami poważne wyzwanie

Zofia Zborowska-Wrona zdradziła, jak nazwie córkę. Rzadko spotykane i piękne imię

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości