Gwiazdy

Rihanna nie planowała zajść w ciążę. "Nie wiem, kiedy mam owulację. Po prostu dobrze się bawiliśmy"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Vogue
Rihanna

Rihanna wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej do magazynu "Vogue". Przy okazji opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach jej partner dowiedział się o dziecku. "Po prostu dobrze się bawiliśmy" - przyznała na łamach biblii mody.

Rihanna w ciąży na okładce magazynu "Vogue"

Obcisłe suknie wieczorowe, sensualne akty w wannie, ekstrawaganckie stylizacje, fotografie w bieliźnie z narzuconą niedbale kołdrą, biżuteria owinięta wokół ciążowego brzucha i wreszcie koronkowy, czerwony kombinezon, w którym Rihanna wystąpiła na okładce - tak pokrótce prezentuje się nowe wydanie magazynu "Vogue" z barbadoską piosenkarką w roli głównej.

Fantazyjne kadry przeplatają się ze szczerymi wyznaniami gwiazdy na temat przyszłego macierzyństwa. Czy celebrytka planowała ciążę? - Nie powiedziałabym, że planowałam. Na pewno nie robiłam jednak nic, by w nią nie zajść. Nie wiem, kiedy mam owulację czy inne z tego typu g*wien. Po prostu dobrze się bawiliśmy - odpowiedziała wprost.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Rihanna nie siliła się na żadne romantyczne niespodzianki, które kobiety często sprawiają swoim partnerom, gdy chcą ich poinformować o powiększeniu się rodziny. Okoliczności, w których A$AP Rocky dowiedział się o dziecku, były bardzo przyziemne. - Nie traciłam czasu - zawołałam go i pokazałam wynik testu. Następnego ranka byłam już w gabinecie lekarskim i tak zaczęła się nasza podróż - wspomniała wokalistka.

W wywiadzie dla magazynu "Vogue" przyznała również, że nie omijają jej zwykłe kobiece obawy. Najbardziej boi się depresji poporodowej. - Historie, które słyszę od innych kobiet, mnie przerażają - gorzko oceniła.

Rihanna wyznacza modowe trendy dla ciężarnych

Zdjęcia Rihanny z odsłoniętym, mocno wyeksponowanym ciążowym brzuchem obiegły cały świat. Barbadoska piosenkarka w niemal każdej stylizacji podkreśla ciążowe krągłości. Chce w ten sposób zachęcić przyszłe mamy do wyjścia poza utarte schematy i gloryfikowania cielesnych zmian.

- Mam nadzieję, że udało mi się na nowo zdefiniować to, co uchodzi za "przyzwoite" dla kobiet w ciąży. Moje ciało robi teraz niesamowite rzeczy i nie zamierzam się tego wstydzić. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, pomyślałam sobie, że nie ma mowy, że będę robiła zakupy na dziale dla ciężarnych. Przepraszam, ale przebieranie się jest zbyt fajne - wytłumaczyła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Vogue

Pozostałe wiadomości