Gwiazdy

Karolina Pisarek wybiera suknię ślubną. "Aż normalnie ciarki mam"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Pisarek mówi tak... sukni ślubnej
Pisarek mówi tak... sukni ślubnejDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Karolina Pisarek udała się na przymiarki sukni ślubnej. Czy przyszła panna młoda znalazła wymarzoną kreację? Jaki fason przypadł modelce do gustu? Kto towarzyszył jej w salonie? Obejrzyjcie kolejną odsłonę cyklu Dzień Dobry TVN "Pisarek mówi... tak!".

Karolina Pisarek o relacji z mamą

Wybór sukni ślubnej to jedna z kluczowych decyzji, którą musi podjąć przyszła panna młoda. Karolinie Pisarek w salonie towarzyszyła najbliższa osoba, czyli mama - Monika Ewa Pisarek.

- To jest bardzo emocjonujący moment. To jest "ten dzień". Każda mama na to czeka - powiedziała wzruszona modelka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Kobiety łączy wyjątkowa więź. Karolina Pisarek nigdy nie miała przed mamą sekretów. Monika Ewa Pisarek - jak większość rodziców - przeżywa ślub córki i cieszy się jej szczęściem. - Jak przyjeżdżam i patrzę na ich relacje, to jest po prostu cudowny związek - stwierdziła.

Suknia ślubna Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek w towarzystwie mamy i Sandry Hajduk-Popińskiej przymierzyła trzy kreacje. Pierwsza z nich to fason rybki.

- Uważam, że ten krój pasuje do mojej osobowości. Myślę, żeby jedną [suknię - przyp.red] mieć na samą ceremonię, a drugą do pierwszego tańca i na całą imprezę - przyznała przyszła panna młoda.

W skali od 0-6 Sandra Hajduk-Popińska oceniła kreację na 5, a Monika Ewa Pisarek na 7!

Kolejna suknia to "księżniczka" z kieszonkami. Choć mama Karoliny właśnie w tym fasonie chce zobaczyć córkę w dniu ślubu, to ta kreacja nie przypadła jej do gustu. - Nie o takiej mówiłam "księżniczce" - wyznała Monika Ewa Pisarek. - Jak przymierzyłam tę sukienkę, to byłam pozytywnie zaskoczona, że podobam się sobie w tej sukience, bo to jest chyba ostatnia sukienka, po którą bym w ogóle sięgnęła ze względu na to, że wolę obcisłe rzeczy - tłumaczyła modelka.

Mama Karoliny oceniła suknię na 4, a Sandra Hajduk-Popińska na 5.

Ostatnia kreacja jest obcisła i z dużym rozporkiem. - Myślałam, że księżniczka byłaby super, ale w tej wygląda po prostu rewelacyjnie. Aż normalnie ciarki mam - powiedziała zachwycona mama.

- Przepiękna sukienka, ale myślę, że to jeszcze nie to. Chciałabym szukać dalej - podsumowała modelka.

Czy mama przekonała córkę? A może Karolina wybrała którąś z wcześniejszych propozycji lub wciąż szuka tej idealnej? Odpowiedź poznasz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości