Gwiazdy

Reese Witherspoon na zdjęciu ze swoimi dziećmi. Fani: "Wyglądasz jak ich siostra"

Gwiazdy

cover video/x-news

Reese Witherspoon jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych aktorek Hollywood. Wierna swoim długim blond włosom gwiazda sprawia wrażenie, jakby od lat się nie zmieniła. Teraz opublikowała zdjęcie ze swoimi pociechami i zaskoczyła fanów. Internauci są zachwyceni jej wyglądem.

Reese Witherspoon o macierzyństwie

Odtwórczyni roli kultowej "Legalnej blondynki" ma troje dzieci, a po raz pierwszy została mamą, kiedy miała zaledwie 23 lata. Była wówczas szaleńczo zakochana w ojcu pierworodnej córki Avy, Ryanie Phillippe, którego poznała pod koniec lat 90. na planie "Szkoły uwodzenia". Cztery lata później urodziła syna, Deacona, jednak posiadanie dzieci nie przekreśliło jej kariery i aktorka nieustannie się rozwijała. W 2011 roku wyszła po raz drugi za mąż za agenta gwiazd, Jima Tothema i wydała na świat kolejnego syna, Tennesseego.

– Pytacie mnie, kiedy jest najlepszy moment na zostanie mamą? Wybierzcie dzień, w którym jesteście gotowi, żeby wasze życie wywróciło się do góry nogami – mówiła w wywiadach.

Reese Witherspoon deklaruje, że odkąd jest matką, w jej życiu nie ma ani jednej godziny, w której nie zastanawiałaby się, czy wszystko w porządku z jej dziećmi. Choć wychowuje je po partnersku, ma mnóstwo wątpliwości, np. czy w zadowalającym stopniu dba o ich edukację, poświęca im wystarczająco dużo czasu i nie za często wyjeżdża. Mimo, że najmłodszy z jej synów urodził się w 2012 roku, dwójka pozostałych pociech wkracza już w dorosłość.

– Relacja z dorosłymi dziećmi jest niesamowita. Chce mi się płakać ze szczęścia. Wstaję z łóżka dla moich dzieci, a nie dla kina – wyznała Reese Witherspoon w wywiadzie dla "Interview".

Dzieci Reese Witherspoon

Dziś Reese Wiherspoon to nowoczesna mama i aktorka, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie ujawnia kulisy swojej pracy, zabawne momenty, a także ujęcia z prywatnego życia. Nie ma oporów przed tym, żeby pokazywać swojego męża i dzieci. W sobotę 28 sierpnia opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie z dwójką swoich pociech, 22-letnią Avą oraz 18-letnim Deaconem.

- Boże, jestem szczęściarą, że jestem ich mamą - napisała Reese Wiherspoon na Instagramie.

Fotografia zachwyciła fanów gwiazdy. Internauci są pod wrażeniem urody aktorki, która wspaniale się prezentuje w wieku 45 lat. W komentarzach czytamy: "Wyglądasz jak ich siostra!", "Piękni", "Gdybym nie wiedziała, że jesteś ich mamą, pomyślałabym, że jesteście trojaczkami. Cudowna rodzina", "Jak słodko. Wyglądacie jak rodzeństwo".

Wy również tak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Premiera filmu "Legalna blondynka 3" wiosną 2022 roku? Reese Witherspoon ponownie w roli głównej

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości