Reese Witherspoon

  Światowej sławy gwiazdy pojawiły się na wielkiej gali InStyle Awards. Impreza powróciła po roku przerwy spowodowanej pandemią. Już szósty raz uhonorowano największe ikony w dziedzinie mody, urody i popkultury. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada znanych nazwisk z Hollywood.

  Reese Witherspoon jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych aktorek Hollywood. Wierna swoim długim blond włosom gwiazda sprawia wrażenie, jakby od lat się nie zmieniła. Teraz opublikowała zdjęcie ze swoimi pociechami i zaskoczyła fanów. Internauci są zachwyceni jej wyglądem.

  W nocy z 25. na 26. kwietnia odbyła się 93. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Choć tegoroczna gala wyglądała nieco inaczej niż zazwyczaj, nie zabrakło fenomenalnych kreacji. Na czerwonym dywanie pojawiły się m. in. Carey Mulligan, Zendaya, Margot Robbie czy Reese Witherspoon. Która z nich wypadła najlepiej? Zdecydujcie w naszej sondzie.

  Moda z lat 90. była nieco mniej kiczowata niż w poprzednich dekadach, choć dla wielu ubiór z tego okresu nadal był tandetny. Mimo to wielu współczesnych projektantów inspiruje się właśnie takim stylem. Moda z lat 90. w Polsce i na świecie była związana z popkulturą, czyli kultowymi w tym okresie serialami i zespołami muzycznymi.

  Reese Witherspoon to jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej uwielbianych aktorek Hollywood. Blond artystka ma na swoim koncie wiele ról zarówno filmowych, jak i serialowych. Sprawdźcie, które z nich są najlepsze.

  Znana z "Legalnej Blondynki" aktorka od początku kariery pozostaje wierna swojemu wizerunkowi. Reese Witherspoon od lat zachwyca szczerym uśmiechem i pięknymi włosami w kolorze jasnego blondu. Choć taki odcień jest niezwykle rzadki, artystka przekazała go w genach swojej córce. Teraz Ava Elizabeth Phillippe ma 21 lat i wygląda identycznie jak jej sławna matka.

  Rok 2020 dla większości z nas nie jest łatwy. Pandemia koronawirusa wywróciła naszą rzeczywistość do góry nogami. Aktorka Reese Witherspoon skomentowała to niezwykle zabawnym obrazkiem. Choć należałoby dodać, że wywołuje on śmiech, ale przez łzy.

  Często powtarza się, że upływ czasu najlepiej widać po dzieciach. Mogą to potwierdzić gwiazdy, których pociechy jeszcze niedawno stawiały pierwsze kroki. Dzisiaj to już nastolatkowie, którzy często bardzo przypominają swoich rodziców. Oto sławne osoby, które mogą pochwalić się prawie dorosłymi latoroślami.

  Pandemia koronawirusa trwa, chociaż wiele osób zachowuje się, jakby jej już nie było. Rękawiczki odeszły w zapomnienie, a maseczki noszone są sporadycznie. Problem dotyczy też Stanów Zjednoczonych. Dlatego tamtejsze gwiazdy zachęcają swoich fanów do zakrywania twarzy. W maseczkach pozują m.in. Jennifer Aniston i Reese Witherspoon.

  Reese Witherspoon ​​nie wiedziała, czym jest homoseksualizm, dopóki nie przeprowadziła się do Los Angeles. Kto ją uświadomił, że - oprócz heteroseksualizmu - istnieją inne orientacje seksualne?

  Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, laureatka Oscara za rolę June Carter w Spacerze po linie. Ostatnio zagrała w filmie Wszyscy moi mężczyźni. Wciela się w nim w rolę Alice Kinney - kobiety po przejściach. Jaki przekaz ma ta produkcja? Co zrobiła Reese, aby młodzi aktorzy grający z nią w tym filmie nie stresowali się pracą z nią? Czy lubi grać postacie, z którymi może się utożsamiać? Co jej daje kontakt z fanami? Jak reaguje na nagrody? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Pico Alexander to młody hollywoodzki aktor polskiego pochodzenia. Waśnie dostał swoją szansę w fabryce snów - w komedii romantycznej Wszyscy moi mężczyźni gra jedną z głównych ról u boku Reese Witherspoon. Jak wyglądał casting do tego filmu? Jak zareagował, kiedy dowiedział się, że zagra z Reese? Czuł stres, kiedy musiał zagrać z nią sceny intymne? Jak często Pico bywa w Polsce? Chciałby zagrać w polskim filmie? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.