Reese Witherspoon

    Reese Witherspoon

    Moda z lat 90. była nieco mniej kiczowata niż w poprzednich dekadach, choć dla wielu ubiór z tego okresu nadal był tandetny. Mimo to wielu współczesnych projektantów inspiruje się właśnie takim stylem. Moda z lat 90. w Polsce i na świecie była związana z popkulturą, czyli kultowymi w tym okresie serialami i zespołami muzycznymi.

    Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, laureatka Oscara za rolę June Carter w Spacerze po linie. Ostatnio zagrała w filmie Wszyscy moi mężczyźni. Wciela się w nim w rolę Alice Kinney - kobiety po przejściach. Jaki przekaz ma ta produkcja? Co zrobiła Reese, aby młodzi aktorzy grający z nią w tym filmie nie stresowali się pracą z nią? Czy lubi grać postacie, z którymi może się utożsamiać? Co jej daje kontakt z fanami? Jak reaguje na nagrody? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Pico Alexander to młody hollywoodzki aktor polskiego pochodzenia. Waśnie dostał swoją szansę w fabryce snów - w komedii romantycznej Wszyscy moi mężczyźni gra jedną z głównych ról u boku Reese Witherspoon. Jak wyglądał casting do tego filmu? Jak zareagował, kiedy dowiedział się, że zagra z Reese? Czuł stres, kiedy musiał zagrać z nią sceny intymne? Jak często Pico bywa w Polsce? Chciałby zagrać w polskim filmie? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.