Gwiazdy

Red Lipstick Monster podsumowała 2020 rok. "Usłyszałam, że najprawdopodobniej będę musiała mieć wyciętą macicę"

Gwiazdy

Red Lipstick Monster

Internauci pokochali Ewę Grzelakowską-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster nie tylko za jej tutoriale makijażowe, ale też poczucie humoru i otwartość. Przez kilka lat gwiazda mediów społecznościowych wypracowała intymną relację ze swoimi odbiorcami. W ostatnim filmiku podsumowała ubiegły rok. Dla influencerki był to trudny czas nie tylko ze względu na pandemię.

Red Lipstick Monster dwukrotnie zakaziła się koronawirusem, o czym opowiadała w Dzień Dobry TVN. W filmiku podsumowującym 2020 rok makijażystka raz jeszcze wspomniała o tym, jak jesienią zachorowała razem z mężem.

- Dwa tygodnie nie byliśmy w stanie w ogóle jakkolwiek normalnie funkcjonować. Takiej ostrej choroby było dwa tygodnie - powiedziała.

Red Lipstick Monster o swojej chorobie

Ewa Grzelakowska-Kostoglu po raz pierwszy zdradziła też, że w ubiegłym rok przeszła dwie operacje.

- Usłyszałam, że najprawdopodobniej będę musiała mieć wyciętą macicę i musiałam mieć dwie operacje na usunięcie guza, którego właśnie w niej miałam. (…) Najtrudniejszy był czas, kiedy przygotowywałam się do drugiej operacji i musiałam brać bardzo silne leki hormonalne. One sprawiały, że czułam się (...) jakbym żyła w obcym człowieku, jakby ktoś za mnie podejmował każdą decyzję - wspominała wyraźnie poruszona.

Red Lipstick Monster nie zdradziła więcej na ten temat.

Red Lipstick Monster o swojej metamorfozie

2020 rok miał jednak i te lepsze momenty. Dzięki pracy z terapeutką Red Lipstick Monster udało się zmienić nawyki żywieniowe i zredukować zaburzenia odżywiania, co zaowocowało utratą kilogramów.

- Mega duża i ważna robota. Nawet nie jest mi przykro, kiedy po prostu z zewnątrz słyszę tylko i włącznie to, jak innych obchodzi to, jak wyglądam i że jestem chudsza. (…) To też jest mega osiągnięcie - podsumowała.

Mamy nadzieję, że 2021 rok będzie pomyślniejszy dla nas wszystkich.

Zobacz też:

Red Lipstick Monster wyda kulinarnego e-booka: "Podzielę się z Wami, jak rozbudzić w sobie ciałopozytywność"

Red Lipstick Monster o zaburzeniach odżywiania. "Jadłam po to, żeby załatwić sprawy emocjonalne w mojej głowie"

Ile zarabia kosmetyczka? Czy własna działalność się opłaca?

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło: Kanał Red Lipstick Monster na YouTube

Pozostałe wiadomości