Gwiazdy

Rafał Szatan przeszedł poważną operację. Jak się czuje?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Noga szatana
Noga szatana Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Rafał Szatan nabawił się kontuzji podczas premiery spektaklu. Ma za sobą poważną operację, która polegała na rekonstrukcji kolana. Jak się czuje? Kiedy zamierza wrócić na scenę? O tym opowiedział aktor w towarzystwie syna Henia.

Rafał Szatan o operacji kolana

Rafał Szatan trafił na stół operacyjny po kontuzji, której doznał podczas premiery. Obecnie aktor się rehabilituje.

- Czuję się dobrze. Jest ok. Szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałem, że po trzech tygodniach od operacji będzie tak dobrze. Podobną operację przechodziłem cztery lata temu i wiedziałem, z czym to się wiąże. Miałem z kolanem bardzo duży problem, ponieważ na premierze zaraz na początku drugiego aktu kolano nie wytrzymało wszystkich przesileń, strzeliło i bardzo poważnie się rozsypało. Była cała rekonstrukcja tego kolana - mówił Rafał Szatan w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Jak przyznał aktor, dzięki adrenalinie, która towarzyszyła mu podczas spektaklu, dograł do końca. - Ból był przekoszmarny, zbiegłem ze sceny mokry, cały się telepałem, ale z tyłu głowy miałem, że jest to premiera. Usiadłem na krześle i garderobiany, które mnie przebierały do kolejnej sceny, były przerażone. Zrobił się szum w kulisach, że trzeba szybko schładzać to kolano, czymś je obwiązać - wspominał.

Rafał Szatan o przeprowadzce i powrocie do obowiązków

W rozmowie z Mateuszem Hładkim Rafał Szatan opowiedział też o przeprowadzce, która niedawno miała miejsce.

- Wróciliśmy do miasta. Jest nam dobrze. Dzieciaki się tutaj bardzo szybko odnalazły. Przede wszystkim jest nam dużo wygodniej, bo codzienność, która się wiąże z dojazdami (...) Basia zawiozła właśnie Hanię do szkoły i trwa to ok. 10-15 minut, a nie pół godziny w porannych korkach warszarkich - przyznał aktor.

Rafał Szatan chce, jak najszybciej wrócić na scenę. Kiedy będzie to możliwe? Gdzie będziemy mogli go podziwiać? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości