Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska świętuje urodziny plażowymi zdjęciami. "Dzisiaj wyłącznie afirmuję"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Sokołowska

W tym roku Katarzyna Sokołowska postanowiła uczcić swoje urodziny w wyjątkowy sposób. Jurorka programu "Top Model" wybrała się na egzotyczne wakacje, a fotkami z dalekiej podróży podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Internauci złożyli reżyserce pokazów mody urodzinowe życzenia.

Katarzyna Sokołowska świętuje urodziny

Katarzyna Sokołowska obchodzi urodziny 23 lutego. W tym roku uznana reżyserka pokazów mody uczciła ważny jubileusz w szczególny sposób. Świadczą o tym zdjęcia egzotycznych wakacji, które pojawiły się na jej instagramowym profilu.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Birthday Girl. Dzisiaj wyłącznie afirmuję - napisała jurorka programu "Top Model" pod fotografiami z plaży, na których zapozowała na tle niezwykle malowniczego krajobrazu. Widok uśmiechniętej gwiazdy w kostiumie kąpielowym natychmiast zwrócił uwagę internautów.

Katarzyna Sokołowska obchodzi urodziny

Urodzinowe kadry z rajskich wakacji Kasi Sokołowskiej wywołały w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Internauci z zaangażowaniem składali jurorce programu "Top Model" pełne serdeczności życzenia.

"Dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń", "Kasiu, samych dobrych chwili i tej pogody, którą nieustannie masz", "Wszystkiego najlepszego cudownych chwil w życiu", "Zdrowia, miłości i spełnienia" - czytamy w komentarzach.

Pod instagramowym postem reżyserki pokazów mody nie zabrakło także urodzinowych powinszowań ze strony gwiazd.

- Wszystkiego dobrego - napisała Agnieszka Woźniak-Starak, a w jej ślady poszły między innymi stylistka Malwina Wędzikowska oraz modelka Nicole Akonchong.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości