Gwiazdy

Joanna Opozda została mamą. "Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie? - kulisy
Co słychać w show-biznesie? - kulisyDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Szczęśliwą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. Dumni rodzice nie kryli wzruszenia.

Joanna Opozda urodziła syna

- Witamy na świecie Vincenta Królikowskiego. To pierwszy syn Antka Królikowskiego i Asi Opozdy. Będzie miał piękną datę urodzenia - 22.02.2022 r. To jest taki znak czasów, że kiedyś ci, urodzeni w dobie social mediów, będą mówili: "A, sprawdzę, co tam mama napisała na Instagramie, jak mnie urodziła". Tutaj Asia bardzo wzruszający wpis umieściła - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z miłości - napisała aktorka, publikując zdjęcie ze szpitalnej sali.

- Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu... Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy - zaznaczyła na Instagramie Joanna Opozda.

Choć nawiązała we wpisie do trudnego przebiegu ciąży, to zapewniła fanów, że dziecko jest w pełni sił.

- Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy - wyznała. - Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokażę Ci świat. Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!) Z każdego Twojego uśmiechu na USG. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno. Jesteś moja iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chcę, żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy, a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku. Przed nami życie - podsumowała szczęśliwa mama.

Pod postem momentalnie zaroiło się od gratulacji i życzeń dla nowonarodzonego potomka aktorskiego klanu Królikowskich. Wyrazy sympatii przekazywali zarówno znani przyjaciele pary, jak również cieszący się ich szczęściem anonimowi fani.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Joanna Opozda w ciąży

Informacja o tym, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostaną rodzicami zelektryzowała rodzimy show-biznes. Aktorka, potwierdzając informację o ciąży, poprosiła o uszanowanie prywatności z uwagi na dobro jej dziecka. Wkrótce potem Joanna Opozda udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że wyjątkowo źle znosi ciążę.

- Jak dowiedziałam się o ciąży, byłam przeszczęśliwa i obiecałam sobie od razu, że zaczną się zdrowo odżywiać, rzuciłam cukier, zaczęłam gotować, piec zdrowe ciasta na stewi, spacerować minimum kilometr dziennie i tak te pierwsze dziesięć dni były zdrowym życiem - powiedziała w rozmowie z serwisem plotek.pl. - Później zaczęły się niestety problemy zdrowotne, bardzo poważne i tak naprawdę większość czasu spędziłam w łóżku, na patologii ciąży. Także w żaden sposób nie dbam o siebie w ciąży, ubolewam nad tym, ale wygląd u mnie zszedł na drugą stronę i najważniejsze jest zdrowie moje i mojego dziecka - zdradziła.

W oczekiwaniu na dziecko Joanna i Antoni zdradzili, że dla swojego potomka wybrali swojsko brzmiące imię Vincent, zachowując jednak zagraniczną pisownię.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości