Gwiazdy

Radosław Majdan pozuje z Heniem o poranku. "Patrzysz na niego i dostajesz nadmiar szczęścia"

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Tomasz Urbanek/East News

Radosław Majdan opublikował na instagramowym koncie zdjęcia ze szwedzkich wakacji. Wśród fotografii pojawiły się te z Heniem i od razu zdobyły serca internautów. Fani Majdanów już ubolewają nad tym, że ich rodzinna wyprawa pomału dobiega końca. - Szkoda, że już wracacie do domu. Zaczynam dzień sprawdzając, co u was słychać - czytamy pod postem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z trójką synów oraz czterema psami tegoroczne wakacje spędzają w Szwecji. Swoją podróż kamperem na bieżącą ze szczegółami relacjonują w mediach społecznościowych. Ich przygody oglądają setki internautów, którzy wielokrotnie stwierdzali, że to "lepsze od niejednego serialu". Sprawdźmy zatem, jak wygląda ich szwedzka podróż.

Radosław Majdan na zdjęciu z uroczym Heniem

Podróżowanie kamperem ma swoje blaski i cienie. Spanie w 5 osób z czterema psami nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem, o czym informowali już Majdanowie. Natomiast byłemu bramkarzowi niewyspanie się wynagradza uroczy mały Henio:

Wtedy, gdy wstajesz niewyspany i zaczyna się nowy dzień, patrzysz na niego i dostajesz nadmiar szczęścia i pozytywnej energii

- napisał.

Do postu dołączył trzy ujęcia z synem. Jego rozkosznymi minami zachwycali się internauci: "Cudny chłopiec", "Svenson jesteś przesłodki", "Najpiękniejszy dzidziuś".

Podróż Majdanów pomału dobiega końca

Po leśnych przygodach, kiedy to utknął im kamper, rodzina dotarła na wielkie pole campingowe. - Gdy dojechaliśmy na miejsce, moim oczom ukazało się morze… kamperów - oznajmił mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo "wyleczyło się ze spania na dziko", a zwiedzanie kamperem Szwecji jest popularną formą podróżowania. Natomiast internauci już żałują, że przygoda Majdanów pomału dobiega końca.

"Jesteście super rodzinką. Szkoda, że już wracacie do domu. Zaczynam dzień, sprawdzając, co u was słychać", "Szkoda, że już wracacie, bo wasze story są przezabawne. Małgorzata Rozenek-Majdan po powrocie nie powinna zmniejszać ilości. Możecie jeździć kamperem po Warszawie , to prawie jak na dziko", "Jesteście cudowną rodzinką. Będzie brakowało Waszych story ze Szwecji" - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza w kolejną podróż. "Najbardziej lubię jechać całym majdanem"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości