Gwiazdy

Wznowiono zdjęcia do "Listów do M. 4". Sprawdź, co się dzieje na planie

Gwiazdy

Po przerwie spowodowanej pandemią znowu trwają zdjęcia do czwartej części "Listów do M." Poprzednie trzy odsłony świątecznej komedii romantycznej były prawdziwymi hitami. Czy kolejna również podbije serca Polaków? Na planie tradycyjnie plejada gwiazd, zobacz zdjęcia.

"Listy do M. 4" - zdjęcia wznowione

Dobra wiadomość dla miłośników komedii romantycznych. A w szczególności dla tych, którzy pokochali świąteczny film sprzed lat, czyli kultową dziś pierwszą część "Listów do M."

Obraz stał się prawdziwym kinowym hitem. Widzowie pokochali gwiazdorską obsadę - na ekranie pojawili się m.in. Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Maciek Stuhr czy Agnieszka Wagner - ale i wartką fabułę. Boże Narodzenie to bardzo ważny czas dla Polaków, dlatego umiejscowienie akcji właśnie w tym okresie dodatkowo przyciągnęło odbiorców i wzbudziło masę ciepłych emocji.

Nic więc dziwnego, że tuż za pierwszą częścią pojawiły się kolejne. Właśnie na nowo ruszyły zdjęcia do czwartej odsłony świątecznego hitu.

Na Instagramie stacji TVN ukazało się zdjęcie zrobione na planie. Widnieją na nim Borys Szyc i Magdalena Różczka.

@magdalena_rozczka i @borys.szyc na planie nowej części @listydom ?? Kto już nie może doczekać się premiery?

- czytamy pod postem.

Zachwyceni internauci nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Jaaaaaa! !!! Kiedy kiedy ? ?

- pytają widzowie.

"Listy do M. 4" - na planie

To jednak nie jedyne zdjęcie z planu, które pojawiło się na Instagramie. Magdalena Różczka pokazała śnieg, który ekipie producenckiej na potrzeby zdjęć udało się wyczarować w czerwcu w Warszawie.

Dowód na magię „Listów do M.”? Nawet w w czerwcu potrafimy wyczarować zimę… ;) Zdjęcia trwają, a już niedługo widzimy się w kinach!

- napisała aktorka.

„Listy do M. 4” - kiedy premiera

„Listy do M.” to najpopularniejszy polski film świąteczny ostatnich lat. Od czasu premiery pierwszej części w 2011 roku, seria przyciągnęła do kin miliony widzów.

W poprzednich częściach zagrali m.in. Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Julia Wróblewska, Anna Matysiak czy Sebastian Stankiewicz.

"Listy do M. 4" trafi do kin jesienią. Premierę zaplanowano na 4 listopada 2020 r. Reżyserem filmu jest Patrick Yoka.

Zobacz także:

Ewa Minge o zabiegach poprawiających urodę: "Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości, że to ich wybór"

Szczęśliwy dzień Izabeli Janachowskiej. "Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony"

Baby shower Agnieszki Radwańskiej. Poznaliśmy płeć dziecka

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości