Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel o doborze przyjaciół i znajomych. "Trzeba chronić siebie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jerzy Dudek/East NewsPaulina Krupińska-Karpiel o doborze przyjaciół

Paulina Krupińska-Karpiel ujawniła, czym się kieruje, dobierając znajomych i przyjaciół. Prowadząca Dzień Dobry TVN przyznała, że choć nie ze wszystkim jest nam po drodze, zawsze znajdzie się ktoś myślący podobnie ja my. Jak podkreśliła, liczy się jednak jakość, nie ilość. Co jest dla niej najważniejsze?

Paulina Krupińska-Karpiel o przyjaźni

Paulina Krupińska-Karpiel w nowym roku podzieliła się z fanami osobistymi przemyśleniami. Poruszyła temat znajomości, przyjaźni i współpracowników. Jak przyznała, wszyscy się różnimy, każdy z nas jest inny i wyjątkowy. To sprawia, że codziennie na swojej drodze spotykać możemy ludzi, z którymi znajdziemy wspólny język lub wręcz przeciwnie, nigdy się nie dogadamy. To jednak od nas zależy, kogo dopuścimy do swojego życia. Postanowiła więc zapytać swoich obserwatorów o dobór bliskich ludzi. Sama zdradziła swoje wymagania.

Ludzie, wszyscy różni, wszyscy inni, wszyscy jedyni w swoim rodzaju, ale jednak dzieje się tak…. że z kimś jest nam bardziej po drodze, a z innym mniej. Co jest dla Was najważniejsze w doborze znajomych, przyjaciół, współpracowników? Dla mnie człowiek musi być dobry, przyzwoity i nie może chamsko obgadywać innych. (Pamiętajcie jeśli obgaduje inne osoby w twoim towarzystwie, to potem będzie obgadywać Ciebie) 

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W dalszej części wpisu prezenterka przyznała, że jest szczęśliwa, że ma wokół siebie zaufanych i dobrych ludzi. - Cieszę się na moje 4 przyjaciółki i na ekipę, z którą przyszło mi pracować. Lubię/kocham tych ludzi i są dla mnie jak rodzina – podkreśliła.

Paulina Krupińska-Karpiel o znajomych

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zapewniali, że mają dokładnie takie samo podejście do kwestii znajomych i przyjaciół. W tym przypadku nie liczy się ilość, a jakość.

"Popieram, mam podobnie", "Ewidentnie, świat dla mnie dzieli się na ludzi dobrych i .... tych do korekty, reszta nie ma znaczenia", "Dobrze powiedziane. Sama staram się odcinać od fałszywych i toksycznych ludzi. Wtedy żyje się o wiele lepiej" - czytamy.

- Trzeba chronić siebie, lepiej mieć jednego wartościowego człowieka przy sobie niż stado żmij - podsumowała Paulina.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości