Marta Wiśniewska pokazała mamę. Fani: "Już wiadomo po kim jesteś taka piękna"

EN_01503912_0128
EN_01503912_0128
Źródło: Dzien Dobry TVN
Marta Wiśniewska pochwaliła się w mediach społecznościowych rodzinnym zdjęciem. Na fotografii znalazły się trzy pokolenia, bowiem Mandaryna zapozowała ze swoją mamą i córką. Co panie robiły w wolnym czasie?

Marta Wiśniewska na wspólnym zdjęciu z mamą i córką

Marta Wiśniewska od 2002 do 2006 roku była żoną Michała Wiśniewskiego. Ślub zakochanych był spektakularnym wydarzeniem. Chociaż fani kibicowali parze, związek nie przetrwał próby czasu, owocem miłości są jednak dzieci: syn Xavier i córka Fabienne.

W naszym programie gwiazda zdradziła, że z prawie dorosłymi już dziećmi ma świetne relacje. Na co dzień stara się być dla córki i syna najlepszym przyjacielem, ale przede wszystkim wsparciem. - Powiedziałam, żeby korzystali ze wszystkiego, co jest, ale zaznaczyłam, że konsekwencje poniosą oni. Mają dużą swobodę. Cieszę się, że są już w takim wieku, bo możemy razem bawić się, pracować i mieć wspólne pasje. Dla dzieci jest ważne, że mogą robić wiele, mogą próbować wszystkiego, fruwać, ale wiedzą, że ktoś nad nimi czuwa - mówiła gwiazda.

Świetne relacje Marta Wiśniewska utrzymuje także ze swoją mamą. Niedawno artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie z wystawy van Gogha. Na fotografii zobaczyć możemy trzy pokolenia - Mandarynę, panią Wiesię oraz Fabienne.

Z mamą i córką na wystawie ….. Vincent van Gogh …"Często myślę, że noc jest bardziej żywa i bogatsza w kolory niż dzień"… …"Podziwiaj jak najwięcej. Większość ludzi nie podziwia wystarczająco dużo"… Vincent van Gogh

– napisała pod zdjęciem Marta.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Mama Marty Wiśniewskiej - jak wygląda?

Pod postem Marty pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak się okazuje, serce fanów skradła jej mama. Internauci przesyłali pozdrowienia i przyznali, że pani Wiesia jest najlepszą nauczycielką na świecie. Co więcej, obserwatorzy dostrzegli także podobieństwo pań.

- "To już wiadomo po kim Marta taka piękna jesteś", "Pozdrowienia dla mamy, najlepsza nauczycielka na świecie", "Ooo Pani Wiesia nic się nie zmieniła" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości