Gwiazdy

Gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się ciałem po ciąży. Fanka: "Wydrukuję to zdjęcie i przykleję na lodówkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Patrycja Szreder

Patrycja Szreder, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", od kilku miesięcy jest szczęśliwa mamą. Fotomodelka szybko wróciła do figury sprzed ciąży. Na dowód opublikowała właśnie fotografię w zmysłowej bieliźnie, która podkreśla jej idealną sylwetkę. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Jak Patrycji udało się uzyskać taki efekt?

Patrycja Szreder szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", który od lat cieszy się ogromną popularnością. Fotomodelka i influencerka chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi radosnymi wieściami. W lipcu zeszłego roku poinformowała, że wraz z mężem doczekali się syna Aleksandra, a teraz pochwaliła się, jak wygląda jej ciało po ciąży.

Patrycja Szreder o powrocie do formy

Choć gwiazda "Gogglebox" kilka miesięcy temu została mamą, to - patrząc na jej najnowsze zdjęcie w koronkowej bieliźnie – trudno w to uwierzyć. Patrycja zamieściła bowiem na Instagramie zestawienie dwóch fotek: jak prezentowała się w dziewiątym miesiącu ciąży z tym, jak wygląda teraz. Zdradziła też, jak udało jej się tak szybko schudnąć.

- Cel + ciężka praca + konsekwencja + cierpliwość + determinacja = satysfakcja! Niemożliwe jest łatwiejsze, niż myślisz – napisała pod zdjęciem. Jak dodała, w dziewiątym miesiącu ciąży przytyła 17 kg.

Internauci, a zwłaszcza internautki, są pod wrażeniem determinacji Patrycji.

- Jestem w ciąży i chyba po porodzie wydrukuje to zdjęcie i przykleję na lodówkę. Ty zawsze mnie tak motywujesz do działania. Nie chodzi tylko o ćwiczenia, ale nastawienie do życia, dbanie o siebie – czytamy w komentarzach.

Ciało po ciąży a zdrowie

Gratulujemy Patrycji, ale, drogie panie, pamiętajcie, że każdy organizm zachowuje się inaczej. Najważniejsze jest, by powrót do formy nie zaszkodził zdrowiu matki i dziecka. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Warto skonsultować się ze specjalistą, by wiedzieć, jak mądrze pozbyć się dodatkowych kilogramów. W dobie ciałopozytywności - nic na siłę, a z głową.

Zobacz także:

Gwiazda "Gogglebox" została mamą. Fani: "Wyglądasz świetnie, jakbyś wcale nie rodziła"

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z modelką rozgrzało sieć. Co łączy go z Ludwiką Cichecką?

Krzysztof i Joanna Cugowscy o swoim 30-letnim związku: "To, że się poukładało, to nieprawdopodobny cud"

Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza. Zobacz wideo:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości