Gwiazdy

Wyjątkowa gala oscarowa tuż-tuż. Gwiazdy pojawią się na niej osobiście. "Zero piżam i Zoomów"

Gwiazdy


Ceremonia wręczenia Oscarów już 25 kwietnia. W związku z trwającą pandemią, tegoroczną galę czeka szereg zmian. O nowych rozwiązaniach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk. Część z nich może zdziwić.

Oscary 2021 na żywo. Jak będzie wyglądała gala?

Tegorocznej 93. gali Oscarów towarzyszą duże zmiany. Przypomnijmy, że została przeniesiona z 28 lutego na 25 kwietnia 2021 roku. Amerykańskiej Akademii Filmowej zależało na obecności wszystkich nominowanych. Wydarzenie więc odbędzie się na żywo, ale z dużymi ograniczeniami, które mają zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom.

- Organizatorzy wystosowali formę listu do uczestników, w którym apelują o zachowanie kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim żadnych piżam, czyli nie będzie tego, co na Złotych Globach, gwiazdy mają być porządnie wystylizowane. Hasłem przewodnim ma być: inspiracje i aspiracje. Zobaczymy więc, jak to zinterpretują - wyjaśniła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

- Oprócz tego, żadnych Zoomów, czyli bez tego, co się wydarzyło na Złotych Globach, gdzie gwiazdy łączyły się online. Tak jak w poprzednim roku nie będzie prowadzących. Ich role przejmą wręczający statuetki. Będzie ich 25, a nie 50 - z uwagi na pandemię – dodała.

Podano również informację, że widownia tegorocznej gali będzie ograniczona do 170 osób. Obowiązkowe będą pomiary temperatury i testy na COVID-19.

Oscary 2021 - gdzie i kiedy?

Na tym nie koniec. Oscarowa ceremonia odbędzie się w dwóch miejscach – część artystyczna w Dolby Theatre, a nagrody zostaną przyznane w Union Station w Los Angeles. - Ma to być wyjątkowa gala - zapowiedziała Sandra Hajduk.

W nocy z 25 na 26 kwietnia 2021 poznamy listę filmów oraz ich twórców, którzy wywalczyli nagrody w 24 kategoriach, m.in. "Najlepszy film", "Najlepszy reżyser" czy "Najlepszy aktor pierwszoplanowy". Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w amerykańskiej telewizji ABC.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

"Szadź 2" już wkrótce na Playerze. Drugi sezon odkryje dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera

Janusz Chabior z żoną i Przemek Kossakowski z ekipą "Down the road" u Kuby Wojewódzkiego. "Życie jest piękne"

"Dziennik Reni Spiegel" - wstrząsające świadectwo drugiej wojny światowej. Jego autorką była 15-letnia dziewczyna

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości