gala

    gala

    Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor, w czasie pandemii bardzo rozwinęli swoją działalność w sieci. Domówki u Dowborów, czyli spotkania online ze znanymi osobami stały się niejako ich znakiem rozpoznawczym - obserwatorzy pary czekali na kolejne rozmowy live. Wysiłek i popularność domówek została teraz dostrzeżona i doceniona - Joanna Koroniewska została wybrana Influencerem Roku podczas gali Hasztagi Roku.

    Ta edycja Złotych Globów przejdzie z pewnością do historii. Jej organizatorzy musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem - wydarzenie o wieloletniej tradycji filmowej trzeba było dostosować do pandemicznych warunków. Jak więc przebiegła gala? Przypominamy najpiękniejsze i najciekawsze momenty z tegorocznej edycji Złotych Globów.

    MTV Europe Music Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W tym roku ze względu na pandemię odbyło się w dość nietypowy sposób. Impreza transmitowana była z wirtualnego studia, gdzie odtwarzane były wcześniej nagrane przemówienia gwiazd. Wśród nagrodzonych znalazła się m.in. Lady Gaga, Little Mix, Cardi B czy Coldplay.