ceremonia

  ceremonia

  Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów jest już po ślubie. 23-letni Brooklyn i jego narzeczona, Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak" w posiadłości na Florydzie. Jak przebiegało wielkie wydarzenie?

  Aktorka ma mocny przekaz dla Władimira Putina.

  Ceremonia wręczenia Oscarów to wydarzenie, które wzbudza zainteresowanie wszystkich miłośników dobrego kina. W tym roku uroczysta gala odbędzie się 27 marca w Los Angeles. Decyzją organizatorów, rozpocznie się godzinę wcześniej niż transmisja na żywo, na którą z niecierpliwością czekają widzowie. W tym czasie zostaną wręczone statuetki w ośmiu kategoriach.

  Organizatorzy stawiają na kobiety.

  Antoni Gucwiński zmarł na początku grudnia 2021 roku. Ostatnie pożegnanie dyrektora wrocławskiego ZOO zostało przesunięte w czasie i odbędzie się 7 stycznia 2022 roku. Ze względu na problemy zdrowotne, Hanna Gucwińska nie weźmie udziału w ceremonii pogrzebowej.

  Anna Kalczyńska wybrała się w okolice dawnych budynków sanitarnych w Warszawie, gdzie czasie wojny zatrudniła się Irena Sendlerowa. Kobieta, oficjalnie pracująca jako urzędniczka zapobiegająca rozprzestrzeniającym się chorobom, tak naprawdę szmuglowała lekarstwa i żywność, ratując od śmierci głodowej setki żydowskich dzieci. Teraz w tym wyjątkowym miejscu odbył się Upszerin, czyli żydowska ceremonia postrzyżyn pewnego 3-latka. Czym jest i jak przebiega to wydarzenie?

  W poniedziałkowy wieczór media obiegła zaskakująca informacja. Jak podaje portal TMZ, kilka dni temu Ariana Grande i Dalton Gomez zostali małżeństwem. Co wiadomo o uroczystości?

  Ceremonia wręczenia Oscarów już 25 kwietnia. W związku z trwającą pandemią, tegoroczną galę czeka szereg zmian. O nowych rozwiązaniach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk. Część z nich może zdziwić.

  Dla Andrzeja Molendy każdy pogrzeb jest szczególny - jest mistrzem świeckiej ceremonii pogrzebowej. Pisze mowy, otacza opieką rodzinę zmarłej osoby. Jest przewodnikiem w bardzo trudnych chwilach. Jak wyglądają uroczystości w czasie pandemii? Bez pożegnania, w reżimie sanitarnym i z małą liczbą żałobników. Co konkretnie się zmieniło? Jakie zasady obowiązują, kiedy osoba zmarła na COVID-19? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Janem Szczucińskim, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Pogrzebowych.

  Na zamku w Windsorze, a nie na ulicach Londynu i w bardzo ograniczonej formie celebrowano oficjalne urodziny brytyjskiej królowej. Elżbieta II oglądała zorganizowaną na jej cześć paradę wojskową zupełnie sama. Na dziedzińcu nie było żadnego innego członka rodziny królewskiej, nawet księcia Filipa.

  Tomasz i Aldona Tyksińscy są ze sobą już od 7 lat, ale ślub wzięli dopiero w tym roku. Miało być skromnie: kilku gości i ksiądz. Dzięki Fundacji Pro Publico i ludziom dobrej woli stało się zupełnie inaczej, a ich historia w kilka dni obiegła całą Polskę. W Dzień Dobry Wakacje państwo Tyksińscy opowiedzieli historię swojego życia i miłości, która pomaga im pokonywać wszelkie życiowe przeszkody. Jak się poznali? Dlaczego potem trafili na ulicę? O czym marzą? Parze towarzyszył Adrian Pakuła z Fundacji Pro Publico, który powiedział jak działa organizacja, do której należy.

  W Dolby Theatre w Hollywood odbyła się 89. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Polskich aktorów i filmowców zapytaliśmy, kto według nich zasługiwał na tegorocznego Oscara i jak oceniają gale oscarowe.