Oliwia Bieniuk wyznała, jaki ma kontakt z partnerką ojca

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Pomponik.pl
Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk od niespełna dwóch lat jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą. Jego córka w jednym z wywiadów opowiedziała, jakie ma z nią relacje. Czy udało im się nawiązać nić porozumienia i potrafią się dogadać? Oliwia Bieniuk uchyliła rąbka tajemnicy.

Oliwia Bieniuk - rodzina

Oliwia Bieniuk już od najmłodszych lat wzbudzała zainteresowanie mediów. Jest córką Jarosława Bieniuka oraz Anny Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku. Po śmierci aktorki piłkarz wraz z trójką dzieci musiał poukładać sobie życie na nowo. Kilka lat temu był związany z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się kolej pociechy. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu, dlatego postanowili się rozstać.

Od dwóch lat Bieniuk ma nową partnerkę. Zakochał się w Zuzannie Pactwie, modelce. Razem mieszkają i tworzą rodzinę.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Oliwia w wielu wywiadach podkreślała, że z poprzednią partnerką taty miała bardzo dobry kontakt.

- Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje - powiedziała w 2020 roku w magazynie "Viva!". A jakie stosunki utrzymuje z obecną ukochaną ojca?

Oliwia Bieniuk o Zuzannie Pactwie

Kiedy dwa lata temu w mediach zrobiło się głośno o związku Jarosława Bieniuka z Zuzanną Pactwą, pojawiło się wiele pytań o to, czy Oliwia ją zaakceptowała. - Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech - wyznała wówczas.

Czy z biegiem czasu coś się zmieniło? Jakie teraz mają relacje? 19-latka uchyliła rąbka tajemnicy. - Mam z Zuzą bardzo dobry kontakt, mieszka z nami, więc codziennie się widzimy. Czasami są jakieś drobne sprzeczki, ale na ogół mamy dobry kontakt, dobrze się dogadujemy - stwierdziła Oliwia w rozmowie z Pomponikiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości