Olga Bołądź ma urodziny tylko raz na cztery lata. "A więc to jest ten sekret wyglądu nastolatki"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Olga Bołądź i Magda Lamparska – aktorki i przyjaciółki
Olga Bołądź i Magda Lamparska – aktorki i przyjaciółki
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Olga Bołądź skończyła właśnie 40 lat. To bardzo wyjątkowy dla aktorki czas, ponieważ wiąże się nie tylko z celebracją okrągłych urodzin, lecz także ze świętowaniem dnia, który w kalendarzu pojawia się tylko raz na cztery lata. - Ludzie nie wiedzą, kiedy wysyłać mi życzenia, wszystkich wprowadza to w konfuzję - wyznała gwiazda.

Olga Bołądź urodziła się w roku przestępnym

Według obowiązującego w Polsce kalendarza luty ma 29 dni tylko co cztery lata. Rok, w którym to zjawisko występuje, nazywa się przestępnym. To dość specyficzna sytuacja dla osób, które przyszły na świat właśnie tego dnia. Do grona tych szczęśliwców zalicza się m.in. Olga Bołądź. Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że nie czuje się poszkodowana przez to, że data jej urodzin przez większość lat teoretycznie nie istnieje, jednak nie ukrywa związanych z tym faktem nieporozumień i trudności.

- Ludzie nie wiedzą, kiedy wysyłać mi życzenia, wszystkich wprowadza to w konfuzję. Jeśli tego dnia nie ma w kalendarzu, to obchodzę urodziny między 28 lutego a 1 marca. Najwięcej życzeń dostaję o północy i najczęściej świętujemy właśnie nocą. Dla mnie ten dzień zawsze jest, choć nie ma go w kalendarzu. Uważam, że ta data jest wyjątkowa i zawsze ją tak traktowałam. Bardzo się cieszę, że urodziłam się tego dnia - zapewniła w rozmowie z PAP Life.

Olga Bołądź skończyła 40 lat

Te urodziny są dla Olgi Bołądź nadzwyczajne. Aktorka przyszła na świat dokładnie cztery dekady temu, a rok przestępny i widniejąca na kartce z kalendarza data sprzyjają oficjalnemu świętowaniu. Gwiazda wspomniała o tym na instagramowym profilu.

- Takie poranki zdążają się raz na 4 lata. 29.02.84 to moja data urodzenia. Jestem ciekawa, ile dziś się urodzi dzieci w Polsce. Oby miały wspaniałe życie. Najlepszego dla wszystkich, którzy urodzili się w roku przestępnym 29 lutego - napisała w sieci.

W komentarzach pod jej postem obok życzeń nie zabrakło również żartów. - A więc to jest ten sekret wyglądu nastolatki! - ocenili internauci. - W taką wyjątkową datę rodzą się wyjątkowi ludzie - dodała kolejna fanka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: PAP Life, Instagram/@olgaboladz_official

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości