Gwiazdy

"Seks w wielkim mieście" powraca. Czym zaskoczy nas nowy sezon kultowego serialu?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Fani serialu "Seks w wielkim mieście" mogą spodziewać się kontynuacji kultowej serii. Dalsze losy bohaterów, którzy zyskali sympatię widzów z całego świata, mają zostać przedstawione w dziesięciu odcinkach, opatrzonych tytułem "And just like that", o czym poinformował w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Powrót kultowego serialu z pewnością ucieszy wszystkich fanów perypetii Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. Informacja o wznowieniu serii to dobra wiadomość dla miłośników kobiecych przygód, dobrego humoru, ale i wielkiej mody. Czym zaskoczy nas nowy sezon?

"Seks w wielkim mieście" w nowej odsłonie - "And just like that"

Wiemy już, że nowa odsłona popularnego serialu nosić będzie zupełnie inny tytuł. Nie ulega wątpliwości, że "And just like that" to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana seria ostatnich miesięcy, która budzi entuzjazm wśród widzów z całego świata. Nie dziwi więc fakt, że fani z radością przyglądają się kulisom produkcji.

Aktorzy na planie nowego sezonu serialu "Seks w wielkim mieście"

Wiadomość o planowanej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" obiegła media już jakiś czas temu, jednak teraz wszystko zostało oficjalnie potwierdzone. Oddani fani serialu mogą już śledzić relacje z planu zdjęciowego, ponieważ do sieci trafiły fotografie przedstawiające aktorów podczas pracy. Nie da się ukryć, że największą uwagę zwracają stylizacje głównej bohaterki, Carrie Bradshaw, w postać której tradycyjnie wcieliła się Sarah Jessica Parker. Wiele emocji wzbudziło też pojawienie się na planie Chrisa Notha, czyli serialowego Mr Biga. Wielbiciele kultowej serii z pewnością zastanawiają się, jak potoczą się losy pary w nowym sezonie.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości