Gwiazdy

Nathalia z "Hotelu Paradise" wspomina swoją relację z Marcinem. Czy wybaczyła mu zdradę?

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Nathalia z "Hotelu Paradise" o relacji z Macinem i Karą
Nathalia z "Hotelu Paradise" o relacji z Macinem i Karą
wideo 2/5

Nathalia i Marcin wydawali się być jedną z najmocniejszych par "Hotelu Paradise 3". Ich relacja jednak nie przetrwała pojawienia się w programie Kary, która zawróciła chłopakowi w głowie. Jak dziś do tej sprawy podchodzi Nathalia? Czy wybaczyła Marcinowi zdradę? 

Faworyci 3. edycji Hotelu Paradise

Nathalia weszła do Hotelu Paradise jako tajemnicza instruktorka tańca. Zrobiła wrażenie na mężczyznach w raju, a w szczególności na Marcinie, którego wybrała na swojego partnera. Ich relacja była pełna romantycznych gestów, dlatego szybko stali się jedną z najmocniejszych par w programie.

Internauci kibicowali im do czasu, gdy uczestniczka niespodziewanie została zmuszona do opuszczenia show.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Chwilę po jej odejściu, Marcin zamieszkał w sypialni z Karą. Obydwoje deklarowali, że chcieliby czegoś więcej po programie. Jego zdrada wstrząsnęła nie tylko widzami, ale także mieszkańcami hotelu. Choć wydawało się, że było to chwilowe zauroczenie, szybko wyszło na jaw, że relacja Marcina i Kary przetrwała próbę czasu i para jest ze sobą nadal.

Zdrada na oczach widzów

Nathalia nie była świadoma, do czego doszło między Marcinem a Karą. Wszystko się wyjaśniło podczas ostatniej Puszki Pandory, na której Fok dowiedziała się o zbliżeniu swojego byłego partnera z nową uczestniczką.

Od 3. edycji "Hotelu Paradise" minęło już trochę czasu, a dziennikarka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła zapytać Nathalię, jak teraz wygląda jej relacja z Marcinem i czy wybaczyła mu zdradę.

- Ja nie jestem osobą pamiętliwą i uważam, że czas leczy rany. Każdy poszedł w swoją stronę, ale nie obserwujemy się na Instagramie z Marcinem i z Karą. Jak się zobaczymy, to oczywiście się przywitamy, wymienimy parę zdań, ale to nie są osoby, z którymi trzymam jakiś kontakt. Raczej trzymam się z dala.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości