Gwiazdy

"Na Wspólnej" świętuje 20. urodziny z nową czołówką. Jak gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień na planie?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Nowa czołówka "Na Wspólnej" na 20-lecie serialu
Nowa czołówka "Na Wspólnej" na 20-lecie serialuDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Serial "Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Produkcja świętuje właśnie swoje dwudziestolecie, a z okazji urodzin otrzymała nową czołówkę. Czy aktorzy spodziewali się, że serial będzie się cieszył tak ogromną popularnością?

"Na Wspólnej" obchodzi 20. urodziny

"Na Wspólnej" należy do jednych z najdłużej nadawanych seriali w Polskiej telewizji. Z okazji 20. urodzin produkcja otrzymała nową czołówkę. Jej nagrywanie było doskonałą okazją do tego, aby na planie spotkali się wszyscy aktorzy grający w serialu. Wielu z nich wspominało swój pierwszy dzień.

- Pamiętam go dokładnie, bo to było akurat w moje 17. urodziny. Więc dostałam chyba najpiękniejszy prezent w życiu, no bo nie nie wiedziałam, że on będzie trwał aż tak długo - opowiadała Joanna Jabłczyńska.

Jakub Wesołowski wyznał, że chyba nikt się nie spodziewał, że serial będzie tak długo nadawany. - Kiedyś po pierwszym roku usiedliśmy z chłopakami z działu marketingu TVN-u na jakimś evencie i (oni) powiedzieli: "Wiesz Kuba, ten serial to nawet cztery lata może iść, [...], a tam gdzieś za granicą nawet siedem" - mówił aktor. Wtedy wydawało mu się to zupełnie niemożliwe. - Mija dwadzieścia, a wydaje się, jak by to było wczoraj - dodał.

"Na Wspólnej". Jak aktorzy wspominają swój pierwszy dzień na planie?

Podobne przekonanie miała Renata Dancewicz, która z serialem związana jest od początku. - Jak zaczynaliśmy tę przygodę, to nikt się nie spodziewał, że to będzie aż tyle trwało. Jak zaciągnęłam się do "Na Wspólnej", to okazało się, że jestem w ciąży i "Na Wspólnej" jest prawie równolatkiem mojego dziecka - podkreśliła aktorka.

Natomiast Michał Mikołajczak wyznał, że kiedy pierwszy raz pojawił się na palnie, był rozczarowany. - Pamiętam, jak pierwszy raz wszedłem na ten dziedziniec i zobaczyłem, że to wszystko jest z tektury zbudowane, to poczułem się bardzo oszukany. To było moje pierwsze wrażenia. Drugie wrażenie było takie, że zgubiłem się na hali. Ponieważ tutaj obok jest hala, w której znajduje się chyba 40 mieszkań różnych bohaterów, w związku z tym wszedłem do jakiegoś mieszkania. Wychodziłem łazienką, wchodziłem sypialnią. Nie wiedziałem, gdzie jestem - wspominał aktor.

Jak swoje początki w serialu wspomina Julia Chatys i inni młodzi aktorzy? Dowiecie się tego z naszego reportażu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości