"Tajemnica zawodowa 2". Co dalej z Julią i Andrzejem? Gdzie i kiedy oglądać 2 sezon?

tajemnica zawodowa, magdalena różczka, cezary pazura
Magdalena Różyczka i Cezary Pazura
Źródło: materiały prasowe
Do czego jesteśmy zdolni z miłości? Odpowiedzi na to pytanie udzielą premierowe odcinki "Tajemnicy zawodowej". Serial wkrótce trafi na antenę TVN. Co się wydarzy w nadchodzącej drugiej części serialu?

"Tajemnica zawodowa" sezon 2 - gdzie i kiedy będzie można obejrzeć?

Drugi sezon serialu "Tajemnica Zawodowa" dostępny jest już na platformie Player.pl. Dalsze losy bohaterów już wkrótce zobaczyć będzie można również na antenie TVN od niedzieli 4 września o godzinie 21:35.

"Tajemnica zawodowa" - 2. sezon

Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Tego dowiemy się w nowym sezonie "Tajemnicy zawodowej".

Seriale

Rafał Maćkowiak na kanapach w DDTVN
Źródło: Dzień Dobry TVN
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jedyny Polak w „Stranger Things”
Jedyny Polak w „Stranger Things”
Finałowy sezon popularnego serialu
Finałowy sezon popularnego serialu
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury"
Ulubiony serial internautów już dziś w telewizji
Ulubiony serial internautów już dziś w telewizji
Serial „Receptura” i jego gwiazdy
Serial „Receptura” i jego gwiazdy
Relacja ze spotkania z twórcami serialu "Pajęczyna"
Relacja ze spotkania z twórcami serialu "Pajęczyna"
"Pajęczyna" - serial z historią w tle
"Pajęczyna" - serial z historią w tle

- Jesteśmy zadowoleni z wyników pierwszego sezonu "Tajemnicy zawodowej" zarówno na antenie TVN, jak i na Playerze. Dostaliśmy od widzów ogromny kredyt zaufania. Po zakończeniu emisji dotarło do nas wiele pozytywnych komentarzy i opinii widzów, którzy pytali o dalsze losy Julii i Andrzeja Żurawskich. W drugim sezonie do obsady dołączą między innymi Katarzyna Herman, Marcin Czarnik czy Mateusz Rusin, którzy skomplikują życie naszych bohaterów - mówi Marta Grela-Gorostiza, dyrektor Działu Fabularnego TVN.

Zdjęcia do dziesięcioodcinkowej serii rozpoczęły się w połowie lipca 2021 w Warszawie. Do obsady dołączyli między innymi: Katarzyna Herman (prokurator Gabi Wolska), Dorota Chotecka (Krystyna, siostra Ewy), Mateusz Rusin (Tomasz, brat Kingi), Karolina Porcari (Hanka, lekarka) i Marcin Czarnik (komendant Piotr).

Pracując nad drugim sezonem flagowego okrętu Jake Vision DGA Studio, jakim jest serial "Tajemnica zawodowa" staramy się, aby widzów zaskoczyła nie tylko jakość opowiadanej historii, ale równie ciekawa strona realizacji. Drugi sezon to nowi twórcy. Reżyser Grzegorz Kuczeriszka to niezwykle dynamiczna i silna osobowość, za kamerą stanie wybitny operator Marek Rajca, natomiast w odcinkach 6-10 jako operator zadebiutuje w serialu premium Maciej Edelman. "Tajemnica zawodowa" to serial prawniczo-medyczny, dlatego za stronę prawniczą odpowiada mecenas Wojciech Liss, a za medyczną dr Karolina Wawiernia. Scenarzyści Dorota Jankojć, Bartosz Kozera, Marcin Wysocki i Dominik Gąsiorowski wraz z headwriterką Ewą Popiołek budują zgodność wydarzeń z rzeczywistością profesjonalnego świata naszych bohaterów. Nie jest to łatwe, ale widownia potwierdza, że jest to wciągająca opowieść nie tylko od strony obyczajowej, ale także prawniczo-medycznej. Świetni młodzi bohaterowie Justyna Zielska, Antonina Litwiniak, Amelia Żuchowska otwierają widownię serialu na najmłodszego widza. W zwartych i ciekawych historiach zawiera się kontynuacja losów naszej Julii, a także nowe przypadki, którymi Julia zajmuje się w kancelarii wraz ze swoim ojcem i innymi prawnikami.

- podkreślała Dorota Kośmicka-Gacke, producent serialu Jake Vision DGA Studio.

"Tajemnica zawodowa 2" - obsada i twórcy

W nowym sezonie ponownie pojawią się: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Paweł Miller), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska (Paula Żurawska), Antonina Litwiniak (Lena Żurawska), Marcin Piętowski (Łukasz Madej), Laura Breszka (Ada Wójcik), Marta Klubowicz (Olga Lipska), Wiktoria Gorodeckaja (Ewa Dobrzyńska), Adrian Zaremba (Michał Różański „Misiek”), Mateusz Bieryt (Tymon) i Dariusz Biskupski (Krzysztof, dyrektor szpitala).

Producentami wykonawczymi serialu "Tajemnica zawodowa" są Dorota Kośmicka-Gacke – Jake Vision DGA Studio ("Druga szansa", "Motyw", "Diagnoza") i Jan Kępiński ("Milionerzy", "Agent – Gwiazdy"). Projekt powstał na zlecenie TVN. Główną scenarzystką Ewa Popiołek.

Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji. Za kamerą stanął Grzegorz Kuczeriszka Operatorem zdjęć są Marek Rajca, Maciej Edelman oraz Mateusz Zwoliński. Funkcję kierownika produkcji pełni Robert Feluch, a reżysera castingu – Agata Domagała. Autorem scenografii jest Marcelina Początek. Za charakteryzację odpowiada Joanna Skiba, a za kostiumy Dorota Williams. Montażem zajmują się Piotr Wójcik i Bartłomiej Piasek.

Wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu "Tajemnicy zawodowej" można oglądać w Playerze.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Cezary Pazura: "Gdy aktor wciela się w postać, musi ją bronić"

TVN/x-news

Autor: Kamila Glińska/Teofila Siewko

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości