Newsy

5 powodów, dla których musisz zobaczyć "Tajemnicę Zawodową"

Newsy

Tajemnica Zawodowa

"Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?

1. "Tajemnica Zawodowa": serial na pograniczu prawa i medycyny

Do niedawna fani seriali dzielili się na tych, którzy z zapartym tchem śledzili losy Magdy Miłowicz z serialu "Magda M." i Agaty Przybysz z "Prawa Agaty" oraz tych, których fascynowały historie Anny Nowak z "Diagnozy" i Alicji Szymańskiej z "Lekarzy". "Tajemnica zawodowa" to serial, w którym i jedni i drudzy znajdą coś dla siebie. Małżeństwo lekarza i prawnika to także idealny mariaż wątków medycznych, kryminalnych i prawniczych... Czy można chcieć czegoś więcej?

2. Fantastyczna obsada "Tajemnicy zawodowej"

Magdalena Różdżka, Cezary Pazura, Anna Dereszowska, Piotr Stramowski, Tamara Arciuch i Andrzej Zieliński to tylko niektórzy aktorzy, którzy zdecydowali się wziąć udział w dyskusji. Wykreowane przez nich postacie są wielowymiarowe i nieoczywiste, budzą jednocześnie sympatię i odrazę. Intrygują i odpychają - kiedy już przyjęłam, że postać jest jednoznacznie zła, natychmiast pojawiał się wątek, który stawiał ją w zupełnie innym świetle.

3. "Tajemnica Zawodowa": zaskakujące zwroty akcji

Podobnie jak w "Chyłce", tak i w "Tajemnicy Zawodowej" jedyne, czego można być pewnym, to niespodziewane rozwiązania z pozoru prostych spraw. Czy rzeczywiście Andrzej okaże się niewinny? Co się stanie, kiedy jego - nomen omen - tajemnica wyjdzie na jaw? Czy Julia wiedziała o wszystkim, broniąc męża?

4. Wyjątkowe sprawy wymagające rozwikłania

Błąd w sztuce lekarskiej, rozwód, ślub z obcokrajowcem przez pełnomocnika, przeszczep wbrew woli rodziców albo rozgrywki między wysoko postawionym profesorem a początkującą stażystką- w każdym odcinku twórcy serialu dostarczają nam kolejnych zagadek, poza tymi, które stanowią oś fabuły.

5. Skomplikowane relacje rodzinne w "Tajemnicy Zawodowej"

Głównym wątkiem "Tajemnicy Zawodowej" jest historia Julii. Jej związek z mężem, relacje z dziećmi i ojcem to tylko wstęp do kolejnych znajomości, które w trakcie pierwszego sezonu nawiąże Żurawska. Czy jej małżeństwo uda się uratować? A Julii i Andrzeja już od dawna nic nie łączy?

Finałowy odcinek serialu już w najbliższą środę o 20:30 na TVN.

Zobacz wideo: Tajemnica zawodowa | Odcinek 10 - finał sezonu | Zwiastun

Zobacz więcej:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości