Gwiazdy

Stramowski i Różczka zdradzają kulisy finału "Tajemnicy Zawodowej". "Sceny kaskaderskie były łatwiejsze niż te emocjonalne"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Finał serialu „Tajemnica zawodowa 2”
Finał serialu „Tajemnica zawodowa 2” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

To już koniec - przed fanami "Tajemnicy Zawodowej" ostatni odcinek drugiego sezonu serii. Wizyta w studiu Dzień Dobry TVN Piotra Stramowskiego i Magdaleny Różczki zwiastowała widzom pożegnanie z ulubionymi bohaterami. Aktorzy podsycili emocje przed wielkim finałem, zdradzając zakulisowe smaczki.

"Tajemnica Zawodowa" - finał drugiego sezonu

Dla fanów serialu zapowiada się wyjątkowo emocjonujący czas. Przed nami premiera ostatniego odcinka drugiej serii "Tajemnicy Zawodowej". Piotr Stramowski, a właściwie grany przez niego bohater - serialowy Miller, ma za sobą sporo przejść. W tym sezonie wziął ślub z Ewą (Wiktoria Gorodeckaja), która kilka godzin po uroczystości zmarła. W obliczu tragedii musiał poradzić sobie z samotnym wychowaniem córki, w trakcie wracając do alkoholu. 

- To był mój najcięższy plan zdjęciowy ze względu na to, co było do grania. Najtrudniejszym momentem było, kiedy straciłem serialową żonę. To było bardzo obciążające - przyznał aktor.

Zawiłe losy Julii Żurawskiej w "Tajemnicy Zawodowej"

Magdalena Różczka również nie stroniła od trudnych scen. W pierwszym odcinku tego sezonu, grana przez nią Julia Żurawska, w końcu rozwiodła się z Andrzejem (Cezary Pazura). Kobieta postanowiła pomóc Kindze (Anna Dereszowska), byłej kochance Andrzeja. Poznała również jej brata, Tomasza (M. Rusin). To właśnie wtedy zdała sobie sprawę, że zaczyna rodzić się między nimi coś więcej niż przyjaźń. Jak potoczą się ich losy?

- Skończyliśmy ten ostatni odcinek tak, żeby widz chciał oglądać dalej... Moja postać ucieka od uczuć i zajmuje się sprawami zawodowymi, dziećmi itd. Ale powiem szczerze, że kaskaderskie sceny są łatwiejsze do zagrania niż te emocjonalne - zwierzyła się Magdalena Różczka.

"Tajemnica zawodowa" - scenariusze do wygrania

Aktorka w Dzień Dobry TVN przekazała widzom bardzo ważną wiadomość. Do studia przyniosła ze sobą scenariusze odcinków z autografami ekipy. Każdy może o nie powalczyć. Cena wywoławcza za komplet to 100 zł. Licytacja trwa do 6 maja do godz. 21:00! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie ciężko chorego 12-miesięcznego Maksymilina Osińskiego. W szóstym miesiącu ciąży lekarze przekazali jego rodzicom wiadomość, że chłopiec ma rzadką wadę i jego rączki nie rozwijają się prawidłowo. Po urodzeniu szybko zdiagnozowano hemimelię promieniową w prawej rączce – niezwykle rzadką chorobę, która sprawiła, że Maks nie wykształcił kości promieniowej co spowodowało deformację kończyny.

- Przekazuję na licytację scenariusze na aukcję charytatywną dla Maksa Osińskiego. To roczny chłopczyk, od urodzenia miał już kilka operacji, teraz czeka na niego kolejna - powiedziała Magdalena Różczka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości